Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Regulaminie.

Rozumiem

Poniedziałek, 12/04/2021

Portal dzielnic: Orunia Dolna, Orunia Górna, Lipce, Św. Wojciech, Olszynka, Ujeścisko

menu menu menu menu menu

REKLAMA

Ostatnie miejsca w Punkcie Przedszkolnym "Domek Sąsiedzki"

 1 dodane: 13:27, 10/07/17

tagi:

Publiczny Punkt Przedszkolny "Domek Sąsiedzki" zaprasza dzieci 3-5-letnie od września 2017 roku na zajęcia codziennie od 7.00 do 14.00 do kameralnej dwudziestoosobowej grupy. Uczestnictwo jest bezpłatne (pięć godzin).

 Ostatnie miejsca w Punkcie Przedszkolnym
Ostatnie miejsca w Punkcie Przedszkolnym "Domek
Fot. Gościnna_Przystań

Fotografia 1 z 1

W "Gościnnej Przystani" Domu Sąsiedzkim przy ul. Gościnnej 14 (dawne Oraorium) od 3 lat funkcjonuje Punkt Przedszkolny, od roku w formie publicznej. Zajęcia są bezpłatne w wymiarze pięciu godzin, a każda kolejna godzina kosztuje 1zł. Posiłki realizowane sa w formie cateringu (koszt 9,5zł za 4 posiłki).

Nasze przedszkole jest kameralnym miejscem gdzie dzieci młodsze uczą się od starszych, a starsze stają się opiekuńcze i zaradne. W "Domku Sąsiedzkim" stawiamy na bliską współpracę z rodzicami i aktywne wychowanie - zapraszamy wielu gości, odwiedzamy ciekawe miejsca. Dużo czasu spędzamy na świeżym powietrzu, często korzystając z placu zabaw przy Domu Sąsiedzkim.

Jeśli chcesz zapisać swoje dziecko, zapraszamy do kontaktu:
kom. 506-973-037
e-mail: m.urbanowicz@gfis.pl

Galeria artykułu

 Ostatnie miejsca w Punkcie Przedszkolnym "Domek Sąsiedzki"

Ostatnie...

+ Dodaj komentarz (-) Anuluj

Komentarze (0)

Uwaga! Jeśli chcesz aby przy komentarzu pojawiła się nazwa użytkownika musisz być zalogowany. Jeśli nie masz jeszcze konta - zarejestruj się.

Proszę odczytaj kod potwierdzający z obrazka i wpisz w pole poniżej. Wielkość liter nie ma znaczenia. Jeśli masz problem z odczytaniem kodu, wczytaj nny obrazek

REKLAMA

REKLAMA

Ostatnie ogłoszenia

29/03 Wynajmę mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 65 m2 od 01.05.2...»

24/02 ANNA CHROMA FINANSOWANIE Witam wszystkich Bardzo dziękuję ...»

24/02 ANNA CHROMA FINANSOWANIE Witam wszystkich Bardzo dziękuję ...»

26/10 AST TRANSPORT tel: 889-44-04-04 Od wielu lat oferuje profesj...»

• Wiecej ogłoszeń