Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Regulaminie.

Rozumiem

Czwartek, 02/12/2021

Portal dzielnic: Orunia Dolna, Orunia Górna, Lipce, Św. Wojciech, Olszynka, Ujeścisko

menu menu menu menu menu

REKLAMA

Spływ kajakowy "Watahy" dla młodzieży z Oruni

 1 dodane: 13:52, 19/07/17Artykuł Czytelnika

tagi:

Pozostało jeszcze kilka miejsc dla młodych oruniaków (13-17 lat) na tygodniowy spływ kajakowy organizowany przez Klub Młodych "Wataha" z Domu Sąsiedzkiego "Gościnna Przystań"

Spływ kajakowy
Spływ kajakowy "Watahy" dla młodzieży z Oruni
Fot. Gościnna_Przystań

Fotografia 1 z 1

Co roku Wataha wyjeżdża na spływ kajakowy. W tym roku spływ odbędzie się w dniach 25.07-31.07. będziemy płynęli rzeką Słupią od Gowidlina do okolic Słupska.

Udział w spływie to niesamowita okazja do poznania ciekawych osób, oderwania się od codzienności i przeżycia nowych przygód.

Każdy dzień jest inny, codziennie śpimy w namiotach w nowym miejscu, sami gotujemy na ognisku, pływamy w rzece, łowimy ryby - opowiadają uczestnicy poprzednich spływów.

Spływ odbywa się pod opieką doświadczonych wychowawców z Klubu Młodych z Gościnnej Przystani, a także współorganizowaną przez wyspecjalizowaną firmę e-kajakowo. Rada Dzielnicy Orunia-Św. Wojciech-Lipce dofinansowała spływ w kwocie 4000zł. Dlatego też uczestnicy muszą zapłacić jedynie 300zł za cały wyjazd (cena zawiera koszty transportu i wyżywienia).

Jeśli chcesz się zgłosić lub dowiedzieć się więcej szczegółów, czekamy na maila lub telefon do piątku (21.07) do godz. 16.00 do wychowawców:
1. Marianna Mierzwińska (m.mierzwinska@gfis.pl, kom. 506 190 197), lub
2. Przemysław Kluz (p.kluz@gfis.pl, kom. 695 939 739)

Galeria artykułu

Spływ kajakowy "Watahy" dla młodzieży z Oruni

Spływ kajakowy...

+ Dodaj komentarz (-) Anuluj

Komentarze (0)

Uwaga! Jeśli chcesz aby przy komentarzu pojawiła się nazwa użytkownika musisz być zalogowany. Jeśli nie masz jeszcze konta - zarejestruj się.

Proszę odczytaj kod potwierdzający z obrazka i wpisz w pole poniżej. Wielkość liter nie ma znaczenia. Jeśli masz problem z odczytaniem kodu, wczytaj nny obrazek

REKLAMA

REKLAMA

Ostatnie ogłoszenia

04/11 Interesują mnie spotkania z tłem finansowym, mam swoje miesz...»

• Wiecej ogłoszeń