Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Regulaminie.

Rozumiem

Czwartek, 09/04/2020

Portal dzielnic: Orunia Dolna, Orunia Górna, Lipce, Św. Wojciech, Olszynka, Ujeścisko

menu menu menu menu menu

REKLAMA

Orunia ma swoją „Szkołę Rodziców”. Czego można się tutaj nauczyć?

 1 dodane: 18:20, 03/10/17

tagi:

- Szkoła dla Rodziców to 25 godzin praktycznych warsztatów dla rodziców dzieci i młodzieży, którzy chcą się rozwijać – tłumaczy Ewa Patyk z Gościnnej Przystani. To właśnie w tym miejscu, co środę odbywać się będą bezpłatne lekcje dla wszystkich zainteresowanych. Pierwsze spotkanie już jutro o godzinie 18!

 Orunia ma swoją „Szkołę Rodziców”. Czego można się tutaj nauczyć?
Orunia ma swoją „Szkołę Rodziców”. Czego można
Fot. materiały prasowe

Fotografia 1 z 1

- Chcesz lepiej dogadywać się ze swoimi dziećmi? Czujesz, że krzyczysz na dzieci, chociaż tego nie chcesz? Martwisz się, że dzieci Cię nie słuchają, kiedy tego potrzebujesz? Chcesz być szczęśliwszy/szczęśliwsza w swojej rodzinie? Jeżeli odpowiadasz na te pytania twierdząco, „Szkoła dla Rodziców” jest właśnie dla ciebie – zachęcają inicjatorzy całej akcji, przedstawiciele Gościnnej Przystani.

Jak podają organizatorzy, po przejściu tego rodzaju bezpłatnego kursu jego uczestnik będzie mógł radzić sobie z trudnymi emocjami (własnymi, ale i dziecka), będzie potrafił rozmawiać o uczuciach, rozwiązywać wspólne konflikty, znaleźć lepsze niż kara sposoby uczenia dziecka samodyscypliny i wspierać własne dziecko w budowaniu poczucia własnej wartości.

Spotkania „Szkoły dla Rodziców” zaplanowano w środy (godziny 18-20) i w soboty (10-12). Pierwsze spotkanie odbędzie się już jutro (4 października) o godzinie 18 w Gościnnej Przystani (Gościnna 14). Potrwa do godziny 20.

Zapisy: Ewa Patyk, 511-786-133 lub w dniu spotkania.

Szkołę dla Rodziców prowadzi mgr Ewa Ściubeł, pedagog z wieloletnim doświadczeniem w pracy z dziećmi, młodzieżą i rodzicami potrzebującymi wsparcia, edukator Szkoły dla Rodziców.

Galeria artykułu

 Orunia ma swoją „Szkołę Rodziców”. Czego można się tutaj nauczyć?

Orunia ma...

+ Dodaj komentarz (-) Anuluj

Komentarze (0)

Uwaga! Jeśli chcesz aby przy komentarzu pojawiła się nazwa użytkownika musisz być zalogowany. Jeśli nie masz jeszcze konta - zarejestruj się.

Proszę odczytaj kod potwierdzający z obrazka i wpisz w pole poniżej. Wielkość liter nie ma znaczenia. Jeśli masz problem z odczytaniem kodu, wczytaj nny obrazek

REKLAMA

REKLAMA

Ostatnie ogłoszenia

03/04 Ponuka pôžičiek a súkromné financovanie sú spoľahlivé a spoľ...»

01/04 Jestem osobą fizyczną oferującą pożyczki międzynarodowe. Dzi...»

19/03 Szybka pożyczka (w 48 godzin) BEZPŁATNIE, BEZ PŁATNOŚCI Z gó...»

19/03 Szybka pożyczka (w 48 godzin) BEZPŁATNIE, BEZ PŁATNOŚCI Z gó...»

17/02 cześć obywatelu Oddaję do Twojej dyspozycji fundusze inwe...»

• Wiecej ogłoszeń