Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Regulaminie.

Rozumiem

Środa, 27/01/2021

Portal dzielnic: Orunia Dolna, Orunia Górna, Lipce, Św. Wojciech, Olszynka, Ujeścisko

menu menu menu menu menu

REKLAMA

Takiego konkursu jeszcze nie mieliśmy. Sprawdźcie ofertę oruńskiej Szkoły Tańca SMILE!

MojaOrunia.pl » Sport » ...

 1 dodane: 12:00, 08/11/17Artykuł sponsorowany

tagi:

To jedyne takie miejsce w tej części Gdańska – w tej szkole można nauczyć się niemalże każdego tańca i zrobić to w iście ekspresowym tempie. Funkcjonująca na Oruni, przy ulicy Krzemowej Szkoła Tańca SMILE startuje teraz z kolejną serią interesujących zajęć dla każdego. Dla naszych czytelników mamy kilka miesięcznych karnetów. Wystarczy wziąć udział w konkursie. Szczegóły w artykule.

W Szkole Tańca Smile nauczysz się m.in. pierwszego tańca weselnego
W Szkole Tańca Smile nauczysz się m.in. pierwszego tańca weselnego
Fot. materiały udostępnione naszej redakcji przez Szkołę Tańca Smile

Fotografia 1 z 1

- Taniec działa na ciało i umysł. Wpływa na samopoczucie, ćwiczy sylwetkę. Podczas tańca zapominamy o problemach dnia codziennego, poprawia nam się humor. To znakomity przykład połączenia przyjemnego z pożytecznym – przekonuje Paulina ze Szkoły Tańca SMILE, szkoły, która od kilkunastu miesięcy działa na ulicy Krzemowej 2 na Oruni.

„Każdy może nauczyć się tańczyć”

W krótkim czasie Szkoła Tańca SMILE zdobyła lokalną popularność, z jej usług korzysta już kilkaset par.

A tajemnica sukcesu jest tutaj prosta. - Niskie ceny, profesjonalni instruktorzy, wielki wybór rodzajów tańca i fakt, że pierwsza lekcja jest u nas zawsze za darmo. W ten sposób każdy może przyjść i zobaczyć, czy taniec to jest coś dla niego – wylicza nasza rozmówczyni.

No właśnie, czy taniec jest rzeczywiście dla każdego? Nie brakuje przecież osób, które zamiast tańczyć wolą podpierać ściany.

- Mówię to z całym przekonaniem: absolutnie każdy może się nauczyć tańczyć. Nie chodzi o to, by od razu człowiek stał się profesjonalnym tancerzem. W naszej szkole stawiamy na naukę, ale liczy się przede wszystkim dobra zabawa. Człowiek musi się u nas dobrze czuć i wiedzieć, że taniec to forma rozrywki – zaznacza Paulina.

W szkole przy ulicy Krzemowej można nauczyć się następujących tańców: cha-cha-cha, rumba, salsa, bachata, taniec użytkowy, jive, walc angielski, walc wiedeński, tango, ale też np. hip hop.

Instruktorzy prowadzą też zajęcia taneczne w parach oraz solo dla kobiet w każdym wieku: żywiołowe CIAO BELLA oraz energetyzująca ZUMBA.

Tutaj nauczysz się tańca weselnego, lub zorganizujesz wieczór panieński

Sporym zainteresowaniem cieszy się taniec weselny. - Niektórzy panowie czekają z tym na ostatnią chwilę. Dzwonią do nas, mówiąc, że do wesela został im niecały miesiąc, a oni nie potrafią tańczyć, mają dwie lewe nogi, są przysłowiowym drewnem na parkiecie – uśmiecha się nasza rozmówczyni.

- W takiej sytuacji mamy dwie rady: nie wpadać w panikę i skorzystać z naszej pomocy. Takim osobom oferujemy kilkugodzinny kurs tańca. Podczas nauki ludzie otwierają się na coś nowego, przełamują swoje blokady, a ich pierwszy taniec weselny wygląda tak, jak sobie to zamarzyli.

Niektóre pary wybierają swój utwór do pierwszego tańca weselnego, a niekiedy proszą instruktorów o pomoc. - Choreografię zawsze dopasowujemy do możliwości klienta. Oczywiście, im więcej czasu mamy, tym lepiej. Najważniejsze jednak jest, by się przełamać i uwierzyć, że taniec jest dla każdego.

Szkoła Tańca SMILE organizuje również wieczory panieńskie w każdym stylu tanecznym. - Wszystkie przyszłe panny młode były zachwycone taką niespodzianką. Dostawaliśmy wiele pozytywnych opinii – mówi Paulina.

Ceny, karnety i konkurs

Szkoła z ulicy Krzemowej oferuje zajęcia dla wszystkich, niezależnie od wieku. Oferuje również taniec dla mam z dziećmi. - W każdy piątek o godzinie 10: 30 prowadzimy animacje taneczne dla mamy z dzieckiem. Są to zajęcia taneczne polegające na wspólnych zabawach i grach tanecznych – mówi nasza rozmówczyni.

Zajęcia z danego tańca odbywają się raz w tygodniu i trwają 60 minut. Miesięczny koszt to 80 zł, ale w sytuacji, gdy ktoś chce nauczyć się drugiego tańca, cena ta jest relatywnie niższa i wynosi 140 zł.

Dla maniaków tańca w każdej postaci właściciele „SMILE” przygotowali ofertę „Open” - za 180 zł można chodzić tutaj na każde zajęcia.

Dla naszych czytelników Szkoła Tańca SMILE przygotowała trzy karnety. Wystarczy wziąć udział w naszym faceboowym konkursie. Śledźcie nasze konto na Facebooku, szczegóły już wkrótce.

 

Więcej informacji można uzyskać na stronie: www.taniec-smile.pl - pod numerem tel: 727 934 342 email: biuro@taniec-smile.pl

Każdy kto chciałby wziąć udział w darmowej lekcji, proszony jest o potwierdzenie udziału mailowo lub telefonicznie.

Szkoła Tańca SMILE oferuje także vouchery. - Z okazji zbliżających się Świąt, Sylwestra, dnia babci czy dziadka można zrobić komuś prezent-niespodziankę w postaci lekcji tańca. Może to być karnet na zajęcia grupowe lub indywidualna lekcja z instruktorem. Jest też możliwość zamówienia instruktora do domu i poprowadzenie takiej lekcji tylko np dla rodziców lub poprowadzenie urodzinowej animacji tanecznej dla większej liczby gości – podkreśla Paulina.

W Szkole Tańca SMILE kurs podstawowy „taniec w parach dla dorosłych” rusza już 15 listopada (godz.18.15 i 20.30)

Kurs „Solo dla kobiet” - 16 listopada o godz.19.30

Zumba – 17 listopada o godz. 20.15

Galeria artykułu

W Szkole Tańca Smile nauczysz się m.in. pierwszego tańca weselnego

W Szkole Tańca...

+ Dodaj komentarz (-) Anuluj

Komentarze (0)

Uwaga! Jeśli chcesz aby przy komentarzu pojawiła się nazwa użytkownika musisz być zalogowany. Jeśli nie masz jeszcze konta - zarejestruj się.

Proszę odczytaj kod potwierdzający z obrazka i wpisz w pole poniżej. Wielkość liter nie ma znaczenia. Jeśli masz problem z odczytaniem kodu, wczytaj nny obrazek

REKLAMA

REKLAMA

Ostatnie ogłoszenia

27/11 Kupię mieszkanie blisko Parku Oruńskiego. tel 660903876...»

26/10 AST TRANSPORT tel: 889-44-04-04 Od wielu lat oferuje profesj...»

• Wiecej ogłoszeń