Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Regulaminie.

Rozumiem

Czwartek, 08/12/2022

Portal dzielnic: Orunia Dolna, Orunia Górna, Lipce, Św. Wojciech, Olszynka, Ujeścisko

menu menu menu menu menu

REKLAMA

W tym roku znani aktorzy znów będą koncertować w Parku Oruńskim. Plany są imponujące

 1 dodane: 14:11, 09/01/19

tagi:

Wygląda na to, że w wakacje na scenie amfiteatru Parku Oruńskiego znów zobaczymy znanych aktorów. Na ten moment nikt jeszcze oficjalnie nie potwierdził swojego udziału, ale jak się dowiedzieliśmy trwają m.in. rozmowy z przedstawicielami Borysa Szyca, Anny Dereszowskiej, Macieja Zakościelnego i Piotra Polka. Organizatorzy chcą też, by w dniu koncertu oruniacy mieli okazję przynajmniej na godzinę spotkać się z wykonawcą.

Jeden z zeszłorocznych koncertów w Parku Oruńskim
Jeden z zeszłorocznych koncertów w Parku Oruńskim
Fot. Zbyszek Petrak

Fotografia 1 z 1

W zeszłym roku seria koncertów w Parku Oruńskim okazała się przysłowiowym strzałem w dziesiątkę. Na scenie amfiteatru zobaczyliśmy wielu znanych aktorów. Na Oruni występowali tacy artyści jak Sonia Bohosiewicz, Emilian Kamiński, Stanisława Celińska czy Katarzyna Skrzynecka.

Koncerty organizowała Scena Muzyczna, jedna z filii Gdańskiego Archipelagu Kultury. Kierownik Sceny Muzycznej Piotr Chrzanowski mówi w rozmowie z portalem MojaOrunia.pl, że także i w tym roku w Parku Oruńskim odbędą się koncerty z udziałem znanych aktorów.

Na ten moment nikt jeszcze oficjalnie nie potwierdził swojego udziału, ale jak się dowiedzieliśmy, plany są tutaj imponujące. Przedstawiciele Sceny Muzycznej prowadzą m.in. rozmowy z przedstawicielami Borysa Szyca, Anny Dereszowskiej, Macieja Zakościelego i Piotra Polka.

Koncerty odbywałyby się w czerwcu, lipcu i sierpniu. Nowością byłyby spotkania w siedzibie Sceny Muzycznej, która od tego roku mieścić się będzie w byłym budynku Tatarów w Parku Oruńskim. To właśnie w tym rejonie w dni koncertów odbywałyby się spotkania z wykonawcami. - Mogłaby to być np godzina 12 czy 13. Można byłoby zobaczyć swojego ulubionego aktora, zamienić z nim kilka słów, wziąć autograf - komentują przedstawiciele Sceny Muzycznej, którzy podkreślają, że cały projekt wciąż jest w fazie planowania.

Chrzanowski potwierdza też, że w altance Parku Oruńskiego ponownie odbywać będą się warsztaty dla dzieci, choć w tym roku ich formuła może być nieco inna.

Do tematu na pewno jeszcze wrócimy.

Galeria artykułu

Jeden z zeszłorocznych koncertów w Parku Oruńskim

Jeden z...

+ Dodaj komentarz (-) Anuluj

Komentarze (2)

Uwaga! Jeśli chcesz aby przy komentarzu pojawiła się nazwa użytkownika musisz być zalogowany. Jeśli nie masz jeszcze konta - zarejestruj się.

Proszę odczytaj kod potwierdzający z obrazka i wpisz w pole poniżej. Wielkość liter nie ma znaczenia. Jeśli masz problem z odczytaniem kodu, wczytaj nny obrazek

awatar

gosc

89.64.57.*

01:54, 12/01/19

Tylko niech Karolak nie przyjeżdża bo on pluje przez te szparę między zębami

zgloś naruszenie
awatar

gosc

188.22.195.*

19:53, 09/01/19

Tatarow już nie ma?

zgloś naruszenie

REKLAMA

REKLAMA

Ostatnie ogłoszenia

• Wiecej ogłoszeń