Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Regulaminie.

Rozumiem

Środa, 30/09/2020

Portal dzielnic: Orunia Dolna, Orunia Górna, Lipce, Św. Wojciech, Olszynka, Ujeścisko

menu menu menu menu menu

REKLAMA

Sprzątanie Raduni. Nietypowa akcja w czasach pandemii

 1 dodane: 15:59, 18/05/20

tagi:

"Nie ma ram czasowych - możecie wziąć udział w akcji dzisiaj, jutro, za dwa tygodnie. Nie ma jednego miejsca - sprzątacie międzywale Raduni tam gdzie chcecie" - piszą organizatorzy akcji sprzątania Raduni.

Sprzątanie Raduni. Nietypowa akcja w czasach pandemii
Sprzątanie Raduni. Nietypowa akcja w czasach
Fot. p.olejarczyk

Fotografia 1 z 1

"Lubicie spacery? Cenicie ciszę, spokój i naturę? Weźcie udział w naszej akcji sprzątania Raduni! Te tereny swoim urokiem zachęcają do spacerów. Połączmy przyjemne z pożytecznym i posprzątajmy ten teren" - zachęcają organizatorzy akcji.

Mowa o terenach wzdłuż rzeki Raduni, ale i Kanału Raduni. Do sprzątania są więc obszary Gdańska, ale i np. Pruszcza Gdańskiego. Inaczej jednak niż w takich wspólnych akcjach, tutaj nie ma jednego terminu.

"Nie ma ram czasowych - możecie wziąć udział w akcji dzisiaj, jutro, za dwa tygodnie. Nie ma jednego miejsca - sprzątacie międzywale Raduni tam gdzie chcecie. Niestety nie możemy się spotkać w większym gronie" - czytamy na stronie wydarzenia.

Jak więc wziąć udział w akcji?

"Worki ze śmieciami zostawiajcie w widocznych, łatwodostępnych miejscach. Zróbcie zdjęcie, oznaczcie miejsce w którym sprzątaliście np. Gdańsk(@Gdańskie Wody), Pruszcz Gdański i wstawcie na wydarzenie!" - pada odpowiedź.

 

 

Galeria artykułu

Sprzątanie Raduni. Nietypowa akcja w czasach pandemii

Sprzątanie...

+ Dodaj komentarz (-) Anuluj

Komentarze (0)

Uwaga! Jeśli chcesz aby przy komentarzu pojawiła się nazwa użytkownika musisz być zalogowany. Jeśli nie masz jeszcze konta - zarejestruj się.

Proszę odczytaj kod potwierdzający z obrazka i wpisz w pole poniżej. Wielkość liter nie ma znaczenia. Jeśli masz problem z odczytaniem kodu, wczytaj nny obrazek

REKLAMA

REKLAMA

Ostatnie ogłoszenia

14/10 Oddam Pieska (suczke,kundelka)w dobre rece..Piesek jest malu...»

26/10 AST TRANSPORT tel: 889-44-04-04 Od wielu lat oferuje profesj...»

• Wiecej ogłoszeń