Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Regulaminie.

Rozumiem

Wtorek, 02/03/2021

Portal dzielnic: Orunia Dolna, Orunia Górna, Lipce, Św. Wojciech, Olszynka, Ujeścisko

menu menu menu menu menu

REKLAMA

Policjanci odnaleźli ciało zaginionego wędkarza z Oruni

 1 dodane: 13:11, 17/02/21

tagi:

- Policjanci na lodzie znaleźli sprzęt wędkarski zaginionego, a w odległości około 25 metrów od brzegu za pomocą drona zlokalizowali przerębel, do którego mógł wpaść mężczyzna. Policjanci i strażacy zabezpieczeni liną, na saniach śnieżnych służących do przemieszczania się po lodzie, doszli do tego miejsca. Po skuciu lodu policjanci znaleźli w wodzie ciało zaginionego 59-latka - informują gdańscy funkcjonariusze.

Policjanci odnaleźli ciało zaginionego wędkarza z Oruni
Policjanci odnaleźli ciało zaginionego wędkarza z
Fot. KMP Gdańsk

Fotografia 1 z 1

Jak pisaliśmy wczoraj, policjanci prowadzili dużą akcję poszukiwawczą zaginionego mężczyzny. Chodziło o 59-latka, mieszkańca Traktu św. Wojciecha. W niedzielę mężczyzna powiedział rodzinie, że idzie na ryby nad Wisłę. Od tamtej pory ślad po nim zaginął.

W akcji poszukiwawczej brało udział kilkudziesięciu policjantów z różnych jednostek.

"Policjanci sprawdzali również miejsca, w których mógł przebywać mężczyzna, sprawdzone zostały szpitale, przychodnie, parki skwery, przystanki komunikacji miejskiej. Przekazano informację o zaginionym, do komunikacji miejskiej. Policjanci sprawdzali zapisy z kamer monitoringu oraz analizowali zdobyte informacje" - czytamy w komunikacie do mediów.

Jak się dowiedzieliśmy, na jednej z kamer udało się uchwycić zagionionego mężczyznę. Dziś policjanci skupili się na tym obszarze. Sprawdzali rejon Miałkiego Szlaku, przystani jachtowej, oraz linię brzegową od Mostu Wantowego w dzielnicy Przeróbka do rafinerii.

Właśnie tam natrafiono na sprzęt wędkarski 59-latka, a niedaleko także przerębel. Po skuciu lodu policjanci znaleźli w wodzie ciało zagionionego mężczyzny.

 

 

Galeria artykułu

Policjanci odnaleźli ciało zaginionego wędkarza z Oruni

Policjanci...

+ Dodaj komentarz (-) Anuluj

Komentarze (2)

Uwaga! Jeśli chcesz aby przy komentarzu pojawiła się nazwa użytkownika musisz być zalogowany. Jeśli nie masz jeszcze konta - zarejestruj się.

Proszę odczytaj kod potwierdzający z obrazka i wpisz w pole poniżej. Wielkość liter nie ma znaczenia. Jeśli masz problem z odczytaniem kodu, wczytaj nny obrazek

awatar

gosc

89.68.72.*

15:46, 17/02/21

Wyrazy współczucia dla Rodziny. Najlepiej samemu nie chodzić na wędkowanie przy takiej pogodzie

zgloś naruszenie
awatar

gosc

89.66.83.*

15:28, 17/02/21

Niech spoczywa w pokoju. Kondolencje dla rodziny. Wielka tragedia. Szkoda faceta.

zgloś naruszenie

REKLAMA

REKLAMA

Ostatnie ogłoszenia

24/02 ANNA CHROMA FINANSOWANIE Witam wszystkich Bardzo dziękuję ...»

24/02 ANNA CHROMA FINANSOWANIE Witam wszystkich Bardzo dziękuję ...»

27/11 Kupię mieszkanie blisko Parku Oruńskiego. tel 660903876...»

26/10 AST TRANSPORT tel: 889-44-04-04 Od wielu lat oferuje profesj...»

• Wiecej ogłoszeń