Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Regulaminie.

Rozumiem

Wtorek, 02/03/2021

Portal dzielnic: Orunia Dolna, Orunia Górna, Lipce, Św. Wojciech, Olszynka, Ujeścisko

menu menu menu menu menu

REKLAMA

Przebudowa zaliczyła falstart, bo pogoda. Urzędnicy znów zapowiadają zamknięcie Sandomierskiej

 1 dodane: 12:26, 19/02/21

tagi:

W poniedziałek (22 lutego) ma zostać zamknięty odcinek ulicy Sandomierskiej. Wiąże się to z przebudową sieci wodociągowej i odtworzeniem nawierzchni. Początkowo inwestycja miała ruszyć 5 lutego, ale urzędnicy tłumaczą, że plany pokrzyżowała pogoda.

Przebudowa zaliczyła falstart, bo pogoda. Urzędnicy znów zapowiadają zamknięcie Sandomierskiej
Przebudowa zaliczyła falstart, bo pogoda.
Fot. GIWK

Fotografia 1 z 1

"Od 22 lutego kierowcy mogą się spodziewać zamknięcia odcinka ulicy Sandomierskiej" - informują w komunikacie przedstawiciele Gdańskiej Infrastruktury Wodociągowo-Kanalizacyjnej.

Mowa o odcinku od skrzyżowania z ul. Trakt św. Wojciecha do przejazdu kolejowego. Będą tu prowadzone prace związane z odtworzeniem nawierzchni z kostki granitowej, po zakończonych robotach wodociągowych.

"Jako pierwszy zostanie zamknięty odcinek od Traktu Św. Wojciecha do pierwszego skrzyżowania, a w drugiej kolejności - odcinek do przejazdu kolejowego" - piszą urzędnicy.

Miasto podało też trasę objazdów. "W trakcie prowadzenia prac obowiązują objazdy: w stronę ul. Równej poprzez Trakt św. Wojciecha – ul. Dworcową – ul. Smętną – ul. Równą do Sandomierskiej ;w stronę ul. Trakt św. Wojciecha poprzez ul. Równą - Smętną - Dworcową" - to kolejny fragment komunikatu.

Na ulicy Sandomierskiej już od października zeszłego roku prowadzone są prace związane z przebudową sieci wodociągowej. Mowa o odcinku Równa-Trakt św. Wojciecha. Na zamkniętym dla ruchu fragmencie robotnicy będą odtwarzać nawierzchnie. Koszt całej inwestycji (od października) to nieco ponad 1,1 mln zł.

Przedstawiciele GIWK przyznają w rozmowie z portalem MojaOrunia, że pierwotnie zamknięcie ulicy Sandomierskiej miało mieć miejsce 5 lutego. - Tak się nie stało, ze względu na mroźną pogodę - słyszymy w magistracie.

Teraz urzędnicy, patrząc na zapowiedzi meteorologów o potencjalnej odwilży, zapowiadają, że przebudowa, a co za tym idzie zamknięcie Sandomierskiej rozpocznie się 22 lutego.

Galeria artykułu

Przebudowa zaliczyła falstart, bo pogoda. Urzędnicy znów zapowiadają zamknięcie Sandomierskiej

Przebudowa...

+ Dodaj komentarz (-) Anuluj

Komentarze (3)

Uwaga! Jeśli chcesz aby przy komentarzu pojawiła się nazwa użytkownika musisz być zalogowany. Jeśli nie masz jeszcze konta - zarejestruj się.

Proszę odczytaj kod potwierdzający z obrazka i wpisz w pole poniżej. Wielkość liter nie ma znaczenia. Jeśli masz problem z odczytaniem kodu, wczytaj nny obrazek

awatar

gosc

82.160.69.*

15:56, 01/03/21

Cześć :) Jestem młodą, wyzwoloną Kobietą, która lubi miło spędzać czas :) Jeśli jesteś Mężczyzną z zasadami, który ceni dyskrecję miło mi będzie Ciebie poznać:) Zależy mi, by nasze spotkanie przebiegło z ...wiecej

zgloś naruszenie
awatar

gosc

5.173.192.*

19:43, 19/02/21

już poraz kolejny powtarzam gdzie byli urzędnicy jak kolej zamykala przejazdy na dworcowej i sandomierskiej remontując tory kto u nas planuje takie bezhołowie ale nas mieszkancow ma się za nic jak ktoś siedzi ...wiecej

zgloś naruszenie
awatar

gosc

195.246.216.*

15:08, 19/02/21

Czy jak zamykali ulicę to nie wiedzieli, że będzie zima???

zgloś naruszenie

REKLAMA

REKLAMA

Ostatnie ogłoszenia

24/02 ANNA CHROMA FINANSOWANIE Witam wszystkich Bardzo dziękuję ...»

24/02 ANNA CHROMA FINANSOWANIE Witam wszystkich Bardzo dziękuję ...»

27/11 Kupię mieszkanie blisko Parku Oruńskiego. tel 660903876...»

26/10 AST TRANSPORT tel: 889-44-04-04 Od wielu lat oferuje profesj...»

• Wiecej ogłoszeń