Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Regulaminie.

Rozumiem

Wtorek, 28/06/2022

Portal dzielnic: Orunia Dolna, Orunia Górna, Lipce, Św. Wojciech, Olszynka, Ujeścisko

menu menu menu menu menu

REKLAMA

Miasto ogłasza przetarg na remont szkoły muzycznej przy ulicy Gościnnej

 1 dodane: 15:38, 08/04/22

tagi:

W zabytkowym budynku przy ulicy Gościnnej docieplone zostaną ściany i dach. Remont czeka też schody, balustrady i murki.

Miasto ogłasza przetarg na remont szkoły muzycznej przy ulicy Gościnnej
Miasto ogłasza przetarg na remont szkoły muzycznej
Fot. DRMG

Fotografia 1 z 1

To kolejny budynek na ulicy Gościnnej, który w ostatnich latach przejdzie remont i modernizację. Innego wyglądu nabrała już kuźnia i ratusz, a w tym roku rozpoczął się też remont budynków mieszkalnych przy Gościnnej 14-16.

Jeżeli wszystko pójdzie zgodnie z planem, w tym roku powinna się też rozpocząć termomodernizacja zabytkowego budynku szkoły muzycznej. Miasto ogłosiło właśnie przetarg na realizację tego zadania.

12 maja złożone oferty zostaną otwarte. Miasto wybierze wykonawcę i po podpisaniu umowy termin wykonania remontu oszacowano na niespełna 10 miesięcy.

Urzędnicy podają, że inwestycja obejmie docieplenie ścian zewnętrznych i stropodachu, wykonanie izolacji tarasów, malowanie elewacji, wymianę rynien, wymianę nawierzchni schodów i remont balustrad i murków.

Galeria artykułu

Miasto ogłasza przetarg na remont szkoły muzycznej przy ulicy Gościnnej

Miasto ogłasza...

+ Dodaj komentarz (-) Anuluj

Komentarze (3)

Uwaga! Jeśli chcesz aby przy komentarzu pojawiła się nazwa użytkownika musisz być zalogowany. Jeśli nie masz jeszcze konta - zarejestruj się.

Proszę odczytaj kod potwierdzający z obrazka i wpisz w pole poniżej. Wielkość liter nie ma znaczenia. Jeśli masz problem z odczytaniem kodu, wczytaj nny obrazek

awatar

gosc

77.253.28.*

18:44, 11/04/22

Co za popierniczony trol nadaje często i gęsto na mojaorunia.pl

zgloś naruszenie
awatar

gosc

178.235.188.*

08:06, 10/04/22

"Chiny: 25 mil. ludzi zamkniętych w Szanghaju. Kontrolę sprawują drony, rozpoznające twarze i wydające rozkazy. Ludzie, wychodzący na balkony bez masek, są karani grzywnami bezpośrednio z kont CBDC. Już ...wiecej

zgloś naruszenie
awatar

gosc

178.235.188.*

07:46, 10/04/22

"Wraz z rosyjską inwazją na Ukrainę , Wielki Reset nie tylko powrócił zgodnie z harmonogramem, ale poniósł już swoją pierwszą ofiarę. Podczas gdy zwykli Ukraińcy mają całe życie przejęte przez wojnę, ...wiecej

zgloś naruszenie

REKLAMA

REKLAMA

Ostatnie ogłoszenia

• Wiecej ogłoszeń