Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Regulaminie.

Rozumiem

Wtorek, 28/06/2022

Portal dzielnic: Orunia Dolna, Orunia Górna, Lipce, Św. Wojciech, Olszynka, Ujeścisko

menu menu menu menu menu

REKLAMA

Ratusz oruński z szansą na nagrodę w ogólnopolskim konkursie. Głosowanie potrwa do 20 maja

 1 dodane: 07:36, 22/04/22

tagi:

Wystartowała 26. edycja ogólnopolskiego konkursu "Modernizacja Roku & Budowa XXI wieku". O nagrodę walczą inwestycję z całej Polski. Orunię reprezentuje niedawno zmodernizowany Ratusz przy ulicy Gościnnej 1. Głosowanie internetowe trwa do 20 maja.

Ratusz oruński z szansą na nagrodę w ogólnopolskim konkursie. Głosowanie potrwa do 20 maja
Ratusz oruński z szansą na nagrodę w ogólnopolskim
Fot. p.olejarczyk

Fotografia 1 z 1

Konkurs organizuje Stowarzyszenie Ochrony Narodowego Dziedzictwa Materialnego.

"Dwadzieścia sześć lata temu mieliśmy pomysł i nadzieję, że najciekawsze dokonania polskich budowlańców w zakresie modernizacji, remontów, renowacji czy adaptacji uda nam się wypromować i... udało się, jesteśmy jedynym Konkursem tego typu. Najwyższy laur - statuetka i Tytuł „Modernizacja Roku” lub Tytuł "Budowa XXI wieku" jest obiektem pożądania wielu zarówno inwestorów, wykonawców, jak i projektantów modernizacji" - czytamy na stronie Konkursu.

O nagrody walczą inwestycje z całej Polski. Na liście jest też odnowiony Ratusz Oruński.

Przebudowa dawnego Ratusza miała miejsce w ramach rewitalizacji Oruni. Trwała kilkanaście miesięcy. W lutym 2022 r. odbyło się uroczyste otwarcie. W odnowionym budynku ma teraz siedzibę m.in. nowoczesna biblioteka.

Konkurs odbywa się na zasadzie internetowego głosowania, które trwa do 20 maja. Swój głos na Ratusz Oruński można oddać TUTAJ.

Wręczenie nagród w konkursie odbędzie się na Zamku Królewskim w Warszawie.

 

Galeria artykułu

Ratusz oruński z szansą na nagrodę w ogólnopolskim konkursie. Głosowanie potrwa do 20 maja

Ratusz oruński...

+ Dodaj komentarz (-) Anuluj

Komentarze (0)

Uwaga! Jeśli chcesz aby przy komentarzu pojawiła się nazwa użytkownika musisz być zalogowany. Jeśli nie masz jeszcze konta - zarejestruj się.

Proszę odczytaj kod potwierdzający z obrazka i wpisz w pole poniżej. Wielkość liter nie ma znaczenia. Jeśli masz problem z odczytaniem kodu, wczytaj nny obrazek

REKLAMA

REKLAMA

Ostatnie ogłoszenia

• Wiecej ogłoszeń