Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Regulaminie.

Rozumiem

Poniedziałek, 22/07/2024

Portal dzielnic: Orunia Dolna, Orunia Górna, Lipce, Św. Wojciech, Olszynka, Ujeścisko

menu menu menu menu menu

REKLAMA

Premiera książki o Sky Orunia. Tu spotkasz się z autorem

 1 dodane: 09:45, 06/11/23

tagi:

14 listopada o godzinie 18 w Instytucie Kultury Miejskiej w Gdańsku odbędzie się spotkanie z Grzegorzem Bryszewskim, autorem książki "Wróżka, biskup i kasety wideo. Telewizja Sky Orunia (1989-1996)".

Premiera książki o Sky Orunia. Tu spotkasz się z autorem
Premiera książki o Sky Orunia. Tu spotkasz się z
Fot. IKM

Fotografia 1 z 1

Jak pisaliśmy na portalu MojaOrunia, książka o słynnej pirackiej telewizji z Oruni ukaże się 14 listopada.

Tego samego dnia odbędzie się też spotkanie z jej autorem, Grzegorzem Bryszewskim. Dyskusja będzie miała miejsce w siedzibie Instytutu Kultury Miejskiej na Długim Targu 39/40. Start: godzina 18.

W spotkaniu weźmie też udział Kamil Bałuk, autor książki: "Dawno temu w telewizji".

Organizatorzy spotkania piszą: "Wspólnie z Grzegorzem Bryszewskim i Kamilem Bałukiem porozmawiamy o fenomenie Sky Orunia, lokalnej telewizji działającej w latach 1989-1996 oraz kultowych programów m.in. Na każdy temat, 997 czy Miodowe lata".

Książka o Sky Orunia ma kosztować 49 zł. Początkowy nakład to tysiąc egzemplarzy. Wydanie papierowe wyjdzie wraz z e-bookiem. Pozycja liczy sobie 160 stron.

- Zaczynam krótko o historii Oruni, później o historii Sky Orunia. Rozmawiam z pracownikami i ludźmi związanymi ze stacją. Jest też rozdział, który opisuje inne konkurencyjne stacje, które powstawały w latach 90 - mówił nam Bryszewski.

Galeria artykułu

Premiera książki o Sky Orunia. Tu spotkasz się z autorem

Premiera...

+ Dodaj komentarz (-) Anuluj

Komentarze (0)

Uwaga! Jeśli chcesz aby przy komentarzu pojawiła się nazwa użytkownika musisz być zalogowany. Jeśli nie masz jeszcze konta - zarejestruj się.

Proszę odczytaj kod potwierdzający z obrazka i wpisz w pole poniżej. Wielkość liter nie ma znaczenia. Jeśli masz problem z odczytaniem kodu, wczytaj nny obrazek

REKLAMA

REKLAMA

Ostatnie ogłoszenia

• Wiecej ogłoszeń