Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Regulaminie.

Rozumiem

Poniedziałek, 22/07/2024

Portal dzielnic: Orunia Dolna, Orunia Górna, Lipce, Św. Wojciech, Olszynka, Ujeścisko

menu menu menu menu menu

REKLAMA

Zbliża się Gwiazdka na Oruni

 1 dodane: 14:52, 22/11/23

tagi:

9 grudnia (sobota) na ulicy Gościnnej wystartuje kolejna Gwiazdka na Oruni. W rejonie kuźni już tradycyjnie pojawią się stragany i scena. Na Orunię zawita też Orszak Mikołajów.

Zbliża się Gwiazdka na Oruni
Zbliża się Gwiazdka na Oruni
Fot. p.olejarczyk

Fotografia 1 z 1

Gwiazdka na Oruni ma długą tradycję. Organizowana przez Stowarzyszenie Inicjatyw Lokalnych Orunia odbywa się każdego roku w grudniu, przy ulicy Gościnnej i Dworcowej.

Jak dowiedział się portal MojaOrunia, w tym roku Gwiazdka wystartuje 9 grudnia (sobota), o godzinie 15.

Atmosfera ma być iście świąteczna. Namioty i stragany rozstawione zostaną na alejkach za kuźnią przy ulicy Gościnnej. Przed budynkiem będzie scena.

Organizatorzy szykują sporo atrakcji. Będzie Orszak Mikołajów, uroczyste rozświetlenie choinki na Gościnnej, wspólne śpiewanie kolęd, występy dzieci na scenie. Dla najmłodszych zostanie zorganizowana sportowa kraina.

Udział w oruńskiej Gwiazdce zapowiedziała prezydent Aleksandra Dulkiewicz.

Impreza wystartuje o godzinie 15 i potrwa do godziny 17.

Galeria artykułu

Zbliża się Gwiazdka na Oruni

Zbliża się...

+ Dodaj komentarz (-) Anuluj

Komentarze (0)

Uwaga! Jeśli chcesz aby przy komentarzu pojawiła się nazwa użytkownika musisz być zalogowany. Jeśli nie masz jeszcze konta - zarejestruj się.

Proszę odczytaj kod potwierdzający z obrazka i wpisz w pole poniżej. Wielkość liter nie ma znaczenia. Jeśli masz problem z odczytaniem kodu, wczytaj nny obrazek

REKLAMA

REKLAMA

Ostatnie ogłoszenia

• Wiecej ogłoszeń