Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Regulaminie.

Rozumiem

Niedziela, 23/06/2024

Portal dzielnic: Orunia Dolna, Orunia Górna, Lipce, Św. Wojciech, Olszynka, Ujeścisko

menu menu menu menu menu

REKLAMA

Wraca ruch na ulicy Nowiny. Ulica znów przejezdna

 1 dodane: 12:12, 06/03/24

tagi:

W środę o godzinie 19 planowane jest otwarcie ulicy Nowiny, która od tygodni była remontowana. Autobusy mają wrócić na swoje stałe trasy dzień później.

Wraca ruch na ulicy Nowiny. Ulica znów przejezdna
Wraca ruch na ulicy Nowiny. Ulica znów przejezdna
Fot. p.olejarczyk

Fotografia 1 z 1

"Na ul. Nowiny zakończyły się prace związane z budową wyniesionego przejścia dla pieszych, które realizowane było w ramach Budżetu Obywatelskiego. Na wniosek Rady Dzielnicy Orunia-Św. Wojciech-Lipce, wykonano także kompleksowy remont nawierzchni chodnika na odcinku ok. 150 m" - czytamy w miejskim komunikacie do mediów.

W ramach tych prac na długości i po stronie wyremontowanego chodnika wymieniono krawężnik, odtworzono nawierzchnię jezdni oraz wyregulowano uzbrojenie podziemne - podają przedstawiciele Zarządu Dróg i Zieleni.

Ulica Nowiny ma być przejezdna w środę (6 marca), około godziny 19. To ważna informacja dla kierowców, bo remontowana ulica Nowiny zakorkowała na kilka tygodni południowy Gdańsk i okolice Traktu św. Wojciecha.

7 marca na swoją stałą trasę wracają autobusy linii 289.

 

Galeria artykułu

Wraca ruch na ulicy Nowiny. Ulica znów przejezdna

Wraca ruch na...

+ Dodaj komentarz (-) Anuluj

Komentarze (1)

Uwaga! Jeśli chcesz aby przy komentarzu pojawiła się nazwa użytkownika musisz być zalogowany. Jeśli nie masz jeszcze konta - zarejestruj się.

Proszę odczytaj kod potwierdzający z obrazka i wpisz w pole poniżej. Wielkość liter nie ma znaczenia. Jeśli masz problem z odczytaniem kodu, wczytaj nny obrazek

awatar

gosc

5.173.149.*

18:23, 10/03/24

Nareszcie!!!!ohhhh jejeje ale się ciesze

zgloś naruszenie

REKLAMA

REKLAMA

Ostatnie ogłoszenia

• Wiecej ogłoszeń