Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Regulaminie.

Rozumiem

Niedziela, 23/06/2024

Portal dzielnic: Orunia Dolna, Orunia Górna, Lipce, Św. Wojciech, Olszynka, Ujeścisko

menu menu menu menu menu

REKLAMA

Na kogo zagłosujesz 7 kwietnia? Nasze wywiady mogą pomóc w podjęciu decyzji

 1 dodane: 14:25, 03/04/24

tagi:

Zbliżają się wybory samorządowe. W czwartek i piątek, chwilę przed ciszą wyborczą opublikujemy nasze rozmowy z kandydatami z okręgu numer 1 (w nim znajduje się Orunia, Św.Wojciech,Lipce). Każdy z komitetów mógł wskazać po jednej osobie do wywiadu z nami.

Na kogo zagłosujesz 7 kwietnia? Nasze wywiady mogą pomóc w podjęciu decyzji
Na kogo zagłosujesz 7 kwietnia? Nasze wywiady mogą
Fot. p.olejarczyk

Fotografia 1 z 1

7 kwietnia w całej Polsce odbędą się wybory samorządowe. W Gdańsku do rady miasta startuje kilkadziesiąt kandydatów z różnych komitetów.

Postanowiliśmy zrobić wywiady z ludźmi z każdego z komitetów. Skupiliśmy się m.in. na problemach Oruni, Lipiec, Św.Wojciecha, Olszynki, ale nie zabrakło odniesień do kwestii ogólnogdańskich.

Warunek był jeden: nasz rozmówca musiał być kandydatem z okręgu wyborczego numer 1 (w nim znajduje się Orunia, Św.Wojciech, Lipce).

Kandydata do rozmowy wskazywały nam sztaby komitetów. Rozmowy przeprowadziliśmy w tym tygodniu.

W czwartek i piątek, chwilę przed ciszą wyborczą opublikujemy wszystkie nasze wywiady. To dobry moment, bo sporo osób zwleka do ostatniej chwili, by dowiedzieć się czegoś o kandydatach i podjąć decyzję co do głosowania w wyborach.

Być może nasze rozmowy pozwolą Państwu w podjęciu takiej decyzji.

Galeria artykułu

Na kogo zagłosujesz 7 kwietnia? Nasze wywiady mogą pomóc w podjęciu decyzji

Na kogo...

+ Dodaj komentarz (-) Anuluj

Komentarze (0)

Uwaga! Jeśli chcesz aby przy komentarzu pojawiła się nazwa użytkownika musisz być zalogowany. Jeśli nie masz jeszcze konta - zarejestruj się.

Proszę odczytaj kod potwierdzający z obrazka i wpisz w pole poniżej. Wielkość liter nie ma znaczenia. Jeśli masz problem z odczytaniem kodu, wczytaj nny obrazek

REKLAMA

REKLAMA

Ostatnie ogłoszenia

• Wiecej ogłoszeń