Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Regulaminie.

Rozumiem

Środa, 24/07/2024

Portal dzielnic: Orunia Dolna, Orunia Górna, Lipce, Św. Wojciech, Olszynka, Ujeścisko

menu menu menu menu menu

REKLAMA

Ważny remont w wakacje. Szykują się duże utrudnienia dla kierowców

 0 dodane: 09:31, 30/05/24

tagi:

To jedna z kluczowych arterii południowego Gdańska - w wakacje miasto planuje remont ulicy Niepołomickiej na odcinku między Świętokrzyską a Kampinoską. Prace i spore utrudnienia dla kierowców rozpoczną się 24 czerwca.

Sami urzędnicy przyznają, że nawierzchnia Niepołomickiej jest w złym stanie technicznym. -Nawierzchnia zostanie zastąpiona nową wraz z wymianą podbudowy drogi - informuje magistrat.

Prace zostaną przeprowadzone przy całkowitym zamknięciu ruchu na wspomnianym odcinku z zachowaniem dojazdu do lokali usługowych. - Z uwagi na podbudowę, która tam jest, a więc płyty drogowe, które przechodzą z jednego pasa na drugi, nie jesteśmy w stanie prowadzić tych prac etapowo. W tym przypadku musimy niestety zająć całą szerokość pasa – mówi Robert Krasowski, kierownik Działu Dróg GZDiZ.

Prace mają potrwać całe wakacje. Miasto wciąż nie wyznaczyło objazdów. - Przekażemy je w osobnym komunikacie po opracowaniu projektu tymczasowej organizacji ruchu. W przygotowaniu są rozwiązania objazdów dla komunikacji miejskiej. Niestety należy się liczyć z wydłużeniem czasu przejazdu - przyznają urzędnicy.

 

+ Dodaj komentarz (-) Anuluj

Komentarze (0)

Uwaga! Jeśli chcesz aby przy komentarzu pojawiła się nazwa użytkownika musisz być zalogowany. Jeśli nie masz jeszcze konta - zarejestruj się.

Proszę odczytaj kod potwierdzający z obrazka i wpisz w pole poniżej. Wielkość liter nie ma znaczenia. Jeśli masz problem z odczytaniem kodu, wczytaj nny obrazek

REKLAMA

REKLAMA

Ostatnie ogłoszenia

• Wiecej ogłoszeń