Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Regulaminie.

Rozumiem

Piątek, 15/01/2021

Portal dzielnic: Orunia Dolna, Orunia Górna, Lipce, Św. Wojciech, Olszynka, Ujeścisko

menu menu menu menu menu

REKLAMA

Wizyta Europejska na Oruni

 2 dodane: 13:30, 15/09/11

tagi:dom sąsiedzki

9 września 2011, w ramach spotkania roboczego poświęconego pomorskim projektom realizowanym ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego, w Gościnnej Przystani - domu sąsiedzkim zawitali goście.

Spotkanie z młodzieżą z Klubu Młodych
Spotkanie z młodzieżą z Klubu Młodych
Fot. Gościnna_Przystań

Fotografia 1 z 2

W skład wizytacji weszli m.in.  Komisarz Unii Europejskiej ds. zatrudnienia, spraw społecznych i integracji p. Laszlo Andor oraz Wicemarszałek Województwa Pomorskiego p. Wiesław Byczkowski.

W ramach spotkania zaprezentowano projekty Gdańskiej Fundacji Innowacji Społecznej finansowane z Europejskiego Funduszu Społecznego. Znalazł się też czas na zapoznanie z działalnością Gościnnej Przystani oraz spotkanie z domosąsiedzkimi bywalcami z Klubu Młodych i Seniorskich Warsztatów Komputerowych.

Obsługą spotkania zajęła się grupa ceteringowa Apetyt, działająca w ramach projektu "Aktywnym Łatwiej" realizowanego dzięki dotacji ze środków Unii  Europejskiej, w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

 

 

Działania Domu Sąsiedzkiego "Gościnna Przystań" realizowane są dzięki dofinansowaniu ze środków Urzędu Miejskiego w Gdańsku.

Galeria artykułu

Spotkanie z młodzieżą z Klubu Młodych

Spotkanie z...

Prezentacje

Prezentacje

+ Dodaj komentarz (-) Anuluj

Komentarze (0)

Uwaga! Jeśli chcesz aby przy komentarzu pojawiła się nazwa użytkownika musisz być zalogowany. Jeśli nie masz jeszcze konta - zarejestruj się.

Proszę odczytaj kod potwierdzający z obrazka i wpisz w pole poniżej. Wielkość liter nie ma znaczenia. Jeśli masz problem z odczytaniem kodu, wczytaj nny obrazek

REKLAMA

REKLAMA

Ostatnie ogłoszenia

27/11 Kupię mieszkanie blisko Parku Oruńskiego. tel 660903876...»

26/10 AST TRANSPORT tel: 889-44-04-04 Od wielu lat oferuje profesj...»

• Wiecej ogłoszeń