Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Regulaminie.

Rozumiem

Sobota, 02/07/2022

Portal dzielnic: Orunia Dolna, Orunia Górna, Lipce, Św. Wojciech, Olszynka, Ujeścisko

menu menu menu menu menu

REKLAMA

Artykuł użytkownika: Dzień Ziemi na Oruni

 1 dodane: 21:43, 17/04/12

tagi:

Jak co roku w Zespołu Szkół Inżynierii Środowiska nie zapominamy o Międzynarodowym Dniu Ziemi, który przypada w tym roku na niedzielę 22 kwietnia. Na Oruni to święto obchodzić będziemy już w piątek 20 kwietnia.

Każdy ma swoje drzewo-akcja na dzień ziemi
Każdy ma swoje drzewo-akcja na dzień ziemi
Fot. zsis.gda.pl

Fotografia 1 z 1

Z okazji Międzynarodowego Dnia Ziemi Dyrekcja, Grono Pedagogiczne i uczniowie Zespołu Szkół Inżynierii Środowiska zapraszają do wspólnego świętowania, które odbędzie się na Placu przy sklepach na ul. Związkowej 20 kwietnia w piątek od 11:00 do 14:00.

W programie: Eko rady na odpady, czyli jak postępować z odpadami – rozdawanie ulotek, Rozdawanie sadzonek drzewek w ramach akcji Każdy ma swoje drzewo, prezentacja Ekologicznego Programu Globe i działań ekologicznych szkoły, bo mamy czas ocalić to bez czego nie można żyć, Muzyka.

W czasie obchodów prowadzona będzie zbiórka elektro-śmieci, które będzie można oddać nieodpłatnie przynosząc na miejsce obchodów lub
w przypadku większych odpadów bezpośrednio do szkoły na parking od strony ul. Żuławskiej.

Galeria artykułu

Każdy ma swoje drzewo-akcja na dzień ziemi

Każdy ma swoje...

+ Dodaj komentarz (-) Anuluj

Komentarze (1)

Uwaga! Jeśli chcesz aby przy komentarzu pojawiła się nazwa użytkownika musisz być zalogowany. Jeśli nie masz jeszcze konta - zarejestruj się.

Proszę odczytaj kod potwierdzający z obrazka i wpisz w pole poniżej. Wielkość liter nie ma znaczenia. Jeśli masz problem z odczytaniem kodu, wczytaj nny obrazek

awatar

gosc

89.69.102.*

17:23, 18/04/12

Super sprawa! Może wyrosną nam drzewka na Oruni :)

zgloś naruszenie

REKLAMA

REKLAMA

Ostatnie ogłoszenia

• Wiecej ogłoszeń