Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Regulaminie.

Rozumiem

Środa, 24/07/2024

Portal dzielnic: Orunia Dolna, Orunia Górna, Lipce, Św. Wojciech, Olszynka, Ujeścisko

menu menu menu menu menu

REKLAMA

Wystarowała sekcja szachowa

 8 dodane: 07:25, 20/06/12

tagi:

Wystarowała sekcja szachowa
Wystarowała sekcja szachowa
Fot. Inżynierowie

Fotografia 1 z 8

Z przyjemnością i informujemy, że udało nam się wystartować z sekcją szachową w minioną sobotę 16.06.2012, na placu przed Domem Sąsiedzkim „Gościnna Przystań”, przy ulicy Gościnna 14. Do sekcji przystąpiło 8 osób. Niestety, to za mało by turniej szachowy mógł się odbyć.  Wymagana ilość zawodników dla rozpoczęci turnieju to minimów osiemnaście osób. W następną sobotę 23.06.2012 o godzinie 11:00,  w tym samym miejscu zapraszamy chętnych na spotkanie w ramach sekcji szachowej. To dzięki uprzejmości Gdańskiej Fundacji Innowacji Społecznej oraz prywatnego sponsora Pana Krzysztofa Kosika możemy wystartować z sekcją szachową. GFIS zapewnił sekcji szachowej miejsce a Pan Krzysztof Kosik , mieszkaniec Oruni zafundował dla zwycięscy turnieju szachowego specjalne szachy. Szachy dla trzech graczy. Pomysł by zorganizować sekcję szachową a następnie turniej szachowy wyszedł od naszego Lidera IKO, Pana Józefa Kubickiego.  Obecnie w ramach organizowania sekcji szachowej jest zaangażowanych bezpośrednio cztery osoby. Pani Ewa Sasimowska – pracownik GFIS, Pan Edmund Kustkowski – członek Koła Seniorów Oruńskich oraz Panowie Józef Kubicki i Paweł Patyk - członkowie IKO.  Możemy się pochwalić malutkim sukcesem w czasie naszego pierwszego spotkania. Otóż, przyjechało do nas kilku uczestników z Pruszcza Gdańskiego. Osoby te zapisały się do sekcji szachów i chcą propagować nasze przedsięwzięcie na terenie Pruszcza Gdańskiego. Jeszcze raz zapraszamy wszystkich do uczestnictwa w spotkaniach sekcji szachowej. Wiek jest bez znaczenia. Liczy się chęć wzięcia udziału w sekcji i turnieju. Nagroda od naszego fundatora Pana Kosika czeka.

Przypominamy. Następne spotkanie odbędzie się na placu zabaw przy Domu Sąsiedzkim „Gościnna Przystań przy ulicy Gościna 14. Sobota 23 czerwca o godzinie 11:00. Wstęp wolny.

Zarząd Koła

Inż. Józef Kubicki i Mgr inż. Paweł Patyk

Wystarowała sekcja szachowa

Wystarowała...

Wystarowała sekcja szachowa

Wystarowała...

Wystarowała sekcja szachowa

Wystarowała...

Wystarowała sekcja szachowa

Wystarowała...

Wystarowała sekcja szachowa

Wystarowała...

+ Dodaj komentarz (-) Anuluj

Komentarze (0)

Uwaga! Jeśli chcesz aby przy komentarzu pojawiła się nazwa użytkownika musisz być zalogowany. Jeśli nie masz jeszcze konta - zarejestruj się.

Proszę odczytaj kod potwierdzający z obrazka i wpisz w pole poniżej. Wielkość liter nie ma znaczenia. Jeśli masz problem z odczytaniem kodu, wczytaj nny obrazek

REKLAMA

REKLAMA

Ostatnie ogłoszenia

• Wiecej ogłoszeń