Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Regulaminie.

Rozumiem

Wtorek, 21/05/2024

Portal dzielnic: Orunia Dolna, Orunia Górna, Lipce, Św. Wojciech, Olszynka, Ujeścisko

menu menu menu menu menu

REKLAMA

Reklama na MojaOrunia.pl

 2 dodane: 11:48, 26/06/12

tagi:mojaorunia.plreklama

Jedni zapytają dlaczego dopiero teraz, dla innych będzie to rozczarowaniem. Reklamy wchodzą na MojaOrunia.pl

Reklama na MojaOrunia.pl
Reklama na MojaOrunia.pl
Fot. p.kluz

Fotografia 1 z 2

To już trzy lata
Za kilka dni minie trzecia rocznica pierwszej publikacji na MojaOrunia.pl. To trzy lata podążania za każdym wydarzeniem na Oruni i w południowej części Gdańska. Staramy się pisać o tym, o czym inne media nie napiszą, a co ważne dla naszych dzielnic. Portal stał się miejscem ciągłej komunikacji między mieszkańcami, urzędnikami, przedstawicielami organizacji pozarządowych i lokalnych instytucji. Znajdujemy tu gorące spory na temat przyszłości Oruni i południowego Gdańska, piękne historie z przeszłości dzielnic i codzienną porcję newsów z życia naszego sąsiedztwa. To wszystko przeplatane ciekawymi blogami naszych użytkowników, ogłoszeniami o lokalnych imprezach i wreszcie dyskusjami pod artykułami.

Kto za to płaci? Społeczeństwo…

Realizowanie naszej misji – dostarczanie rzetelnej i szybkiej informacji w przejrzystej i przystępnej formie – od początku wymagało nakładów finansowych. Przez pierwszy rok wspomagały nas fundusze europejskie, później małe granty pozyskiwane przez Gdańską Fundację Innowacji Społecznej, między innymi z Urzędu Miejskiego w Gdańsku. Dzisiaj, gdy źródła dotacji wyczerpują się portal staje przed trudnym wyzwaniem. Jak utrzymać się i wciąż rozwijać kontynuując misję wspierania rozwoju lokalnej społeczności.

W dobie kryzysu prasy drukowanej, cięcia kosztów które dotykają największe redakcje i popularności „darmowych” serwisów internetowych pojawia się na nowo pytanie o cenę informacji. Jak cenna jest informacja? Jak wysoko cenimy sobie niezależną informację na temat naszego najbliższego otoczenia, decyzji samorządowych dotykających nas bezpośrednio?

Reklamuję się na MojaOrunia.pl - wspieram swoją dzielnicę

Informacja nie jest za darmo – szczególnie ta sprawdzona, rzetelna i dostarczana przez niezależne źródła. Dlatego zdecydowaliśmy, że podzielimy się odpowiedzialnością za portal, również tą finansową, ze społecznością MojaOrunia.pl. Z jednej strony portal wesprze działalność reklamowa, z drugiej prosimy użytkowników i mieszkańców o dobrowolne, bezpośrednie wsparcie finansowe. 

Reklama to nie tylko sposób na utrzymanie medium przez organizację pozarządową. To również sposób dla mieszkańców i lokalnych biznesmenów na wsparcie własnej dzielnicy. Dalecy jesteśmy od pustych sloganów, ale reklamując się na MojaOrunia.pl możesz rzeczywiście wesprzeć rozwój własnej dzielnicy. Pomagasz również wtedy, gdy odwiedzasz regularnie portal i popularyzujesz go wśród znajomych. Co ważne, działalność fundacji i portalu zasadza się na formule „non for profit”. To znaczy, że cały wypracowany kapitał jest reinwestowany w działania portalu i jego rozwój.

Drodzy czytelnicy i użytkownicy, działalność MojaOrunia.pl leży również w Waszych rękach.

Przemysław Kluz
koordynator MojaOrunia.pl

Reklama
Chcesz wiedzieć więcej o możliwości reklamy na MojaOrunia.pl
Zadzwoń: 695.939.739 lub 58 304 99 56 wew. 4
Napisz: p.kluz@mojaorunia.pl

Jeśli chcesz wesprzeć MojaOrunia.pl finansowo, możesz zrobić to używając poniższych danych:
wpłata z dopiskiem "Darowizna na cele statutowe - MojaOrunia.pl"
BANK MILLENNIUM
28 1160 2202 0000 0002 1385 1253
Wydawca MojaOrunia.pl
FUNDACJA INNOWACJI SPOŁECZNEJ
UL. GOŚCINNA 14
80-032 GDAŃSK

Galeria artykułu

Reklama na MojaOrunia.pl

Reklama na...

Reklama na MojaOrunia.pl

Reklama na...

+ Dodaj komentarz (-) Anuluj

Komentarze (2)

Uwaga! Jeśli chcesz aby przy komentarzu pojawiła się nazwa użytkownika musisz być zalogowany. Jeśli nie masz jeszcze konta - zarejestruj się.

Proszę odczytaj kod potwierdzający z obrazka i wpisz w pole poniżej. Wielkość liter nie ma znaczenia. Jeśli masz problem z odczytaniem kodu, wczytaj nny obrazek

awatar

p.kluz

89.69.102.*

14:27, 28/06/12

Witam, wszystkie wpłacone darowizny z dopiskiem \"Darowizna na cele statutowe - MojaOrunia.pl\" nie są opodatkowane i będą wykorzystane na finansowanie portalu. Pozdrawiam

zgloś naruszenie
awatar

r_maki

77.115.249.*

19:30, 26/06/12

Proszę o podanie dokładnego rozkładu środków które ewentualnie wpłacimy.Ile na stronkę ile fiskusowi? Nie mam zamiaru dobrowolnie ładować pieniędzy na nierobów z Wiejskiej.

zgloś naruszenie

REKLAMA

REKLAMA

Ostatnie ogłoszenia

• Wiecej ogłoszeń