Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Regulaminie.

Rozumiem

Poniedziałek, 26/09/2022

Portal dzielnic: Orunia Dolna, Orunia Górna, Lipce, Św. Wojciech, Olszynka, Ujeścisko

menu menu menu menu menu

REKLAMA

Świątecznie

 5 dodane: 21:33, 06/01/14Artykuł Czytelnika

tagi:

Świątecznie
Świątecznie
Fot. gimnazjum10

Fotografia 1 z 5

Przed przerwą świąteczną pożegnaliśmy się w prawdziwie odświętnym.W czasie wigilii klasowych składaliśmy życzenia, śpiewaliśmy kolędy.W salach pachniało piernikami i mandarynkami. Uczniowie obejrzeli przedstawienie "Prezent dla najbliższych" przygotowane przez uczniów klas Ia, Ib i IIb pod kierunkiem Beaty Bukowskiej, nauczycielki języka polskiego.Pomocą służyły też panie Wiesława Wolaniecka i Elżbieta Zakrzewska.Wszyscy pamiętali o uśmiechu i dobrym słowie.

Galeria artykułu

Świątecznie

Świątecznie

Świątecznie

Świątecznie

Świątecznie

Świątecznie

Świątecznie

Świątecznie

Świątecznie

Świątecznie

+ Dodaj komentarz (-) Anuluj

Komentarze (0)

Uwaga! Jeśli chcesz aby przy komentarzu pojawiła się nazwa użytkownika musisz być zalogowany. Jeśli nie masz jeszcze konta - zarejestruj się.

Proszę odczytaj kod potwierdzający z obrazka i wpisz w pole poniżej. Wielkość liter nie ma znaczenia. Jeśli masz problem z odczytaniem kodu, wczytaj nny obrazek

REKLAMA

REKLAMA

Ostatnie ogłoszenia

• Wiecej ogłoszeń