Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Regulaminie.

Rozumiem

Środa, 27/01/2021

Portal dzielnic: Orunia Dolna, Orunia Górna, Lipce, Św. Wojciech, Olszynka, Ujeścisko

menu menu menu menu menu

REKLAMA

Ajas świętuje swoje urodziny, czuj się zaproszony.

MojaOrunia.pl » Sport » ...

 1 dodane: 11:09, 23/04/15

tagi:

Oruński klub zapaśniczy Ajas świętuje 20-lecie swojego istnienia i z tej okazji zaprasza wszystkich mieszkańców na uroczystość i turniej zapaśniczy kadetów. Start wydarzenia: 25 kwietnia, godzina 10. Miejsce: Szkoła Podstawowa nr 16 przy ulicy Ubocze 3.

Ajas świętuje swoje urodziny, czuj się zaproszony.
Ajas świętuje swoje urodziny, czuj się zaproszony.
Fot. materiały prasowe

Fotografia 1 z 1

O tym, że niewielki klub z Oruni odnosi spore sukcesy pisaliśmy tutaj. W najbliższą sobotę Ajas będzie świętował swoje 20-lecie. Z tej okazji odbędzie się też turniej zapaśniczy kadetów.

Zapraszamy wszystkich byłych zawodników, znajomych i sympatyków zapasów, mieszkańców Oruni i Gdańska, w szczególności rodziców z dziećmi i młodzież na tę wyjątkową dla nas uroczystość – mówią organizatorzy sobotniego wydarzenia.

Wstęp oczywiście wolny.

Galeria artykułu

Ajas świętuje swoje urodziny, czuj się zaproszony.

Ajas świętuje...

+ Dodaj komentarz (-) Anuluj

Komentarze (0)

Uwaga! Jeśli chcesz aby przy komentarzu pojawiła się nazwa użytkownika musisz być zalogowany. Jeśli nie masz jeszcze konta - zarejestruj się.

Proszę odczytaj kod potwierdzający z obrazka i wpisz w pole poniżej. Wielkość liter nie ma znaczenia. Jeśli masz problem z odczytaniem kodu, wczytaj nny obrazek

REKLAMA

REKLAMA

Ostatnie ogłoszenia

27/11 Kupię mieszkanie blisko Parku Oruńskiego. tel 660903876...»

26/10 AST TRANSPORT tel: 889-44-04-04 Od wielu lat oferuje profesj...»

• Wiecej ogłoszeń