Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Regulaminie.

Rozumiem

Poniedziałek, 27/06/2022

Portal dzielnic: Orunia Dolna, Orunia Górna, Lipce, Św. Wojciech, Olszynka, Ujeścisko

menu menu menu menu menu

REKLAMA

Kup gigantyczną pisankę...

 1 dodane: 21:34, 24/03/10

tagi:strusie jajaprzymorzepisankiżyć z pompą

...pomożesz potrzebującym dzieciom, a przy okazji sprawisz, że Twój wielkanocny stół stanie się bardziej oryginalny.

 Kup gigantyczną pisankę...
Kup gigantyczną pisankę...
Fot. f.botor

Fotografia 1 z 1

Przez cały tydzień, od 22-27 marca 2010 roku na terenie Galerii Przymorze odbędzie się wystawa pisanek ze strusich jaj, ozdobionych przez znane osobistości polskiego show-biznesu oraz sportu. Będziecie tam mogli podziwiać monstrualne wydmuszki zdobione przez: Krystynę Jandę, Agnieszkę Chylińską, Krzysztofa Skibę, Dariusza Michalczewskiego, Pawła Konja Konnaka, Grzegorza Skawińskiego, Justynę Kowalczyk, Leszka Blanika, Sylwię Gruchałę, Radka Glonka, Marka Kamińskiego, Jaśka Melę, Mirosława Bakę, Iwonę Guzowską, Mieczysława Szcześniaka, Macieja Kosycarza, Tymona Tymańskiego, Prezesa Fundacji "Żyć z POMPĄ" - Beatę Stawicką, Michała Tuska oraz prezydenta Gdańska - Pawła Adamowicza.

W ostatnim dniu wystawy odbędą się specjalne uroczystości. Od godziny 12:00-17:00 dla najmłodszych zaplanowano liczne atrakcje, m.in. spotkanie z ciekawymi ludźmi (ma w nim uczestniczyć Mirosław Baka i Marek Kamiński), konkurs na wielkanocna palmę oraz najlepszą pisankę. Od godziny 15:00 odbędzie się licytacja pisanek na rzecz Fundacji "Żyć z POMPĄ”, którą otworzy prezydent Gdańska - Paweł Adamowicz.

Dochód z licytacji w całości zostanie przeznaczony na zapewnienie dzieciom chorym terminalnie specjalistycznych urządzeń medycznych typu pompy lecznicze (do żywienia, do oddychania, do podaży leków przeciwbólowych), niskoprofilowe sondy żywieniowe, które umożliwią dzieciom swobodną oraz komfortową zabawę w grupie rówieśniczej.

Informacje/zapisy na licytację: 58 556 01 83
Informacje o Fundacji: 506 042 252

Galeria artykułu

 Kup gigantyczną pisankę...

Kup...

+ Dodaj komentarz (-) Anuluj

Komentarze (0)

Uwaga! Jeśli chcesz aby przy komentarzu pojawiła się nazwa użytkownika musisz być zalogowany. Jeśli nie masz jeszcze konta - zarejestruj się.

Proszę odczytaj kod potwierdzający z obrazka i wpisz w pole poniżej. Wielkość liter nie ma znaczenia. Jeśli masz problem z odczytaniem kodu, wczytaj nny obrazek

REKLAMA

REKLAMA

Ostatnie ogłoszenia

• Wiecej ogłoszeń