Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Regulaminie.

Rozumiem

Sobota, 25/05/2019

Portal dzielnic: Orunia Dolna, Orunia Górna, Lipce, Św. Wojciech, Olszynka, Ujeścisko

menu menu menu menu menu

REKLAMA

 

Strona 5 z 20

123456789...20

Piłkarze Lechii w "Szesnastce"

W zeszły piątek w Szkole Podstawowej nr 16 odbył się festyn z okazji Dnia Dziecka. Z uczniami spotkali się piłkarze Lechii Gdańsk.. - Zależało nam na tym, aby przyjechali piłkarze Lechii Gdańsk, którzy zawsze sprawiają wiele radości dzieciakom podczas swoich wizyt w szkole – mówi dyrektor placówki Nina...» (4 koment.)

 0, dodane:15:43, 31/05/14, tagi:

p.olejarczyk

Obecny lider rozgrywek TECHBUD Sopot

Dla kogo mistrzostwo?

PLS wkracza w ostatnią fazę rozgrywek, kto zdobędzie mistrza? TECHBUD Sopot, Specjaliści, Zjednoczeni a może Oruński Salos czy Navistal? Cięzko odpowiedzieć na to pytanie nawet najwierniejszym kibicom PLS.. Obecny sezon różni się od poprzednich. Mecze PLS wzbudzają wielkie emocje. Widać to m.in. dzięki kibicom, którzy przybywają na mecze,...» (1 koment.)

 1, dodane:09:30, 16/05/14, tagi:sportsalosligapiłka nożna

salosgdansk

Biało-Zieloni gorąco powitani na Oruni

Biało-Zieloni gorąco powitani na Oruni

Drużyna Lechii Gdańsk odwiedziła Orunię, robiąc prawdziwą furorę wśród tutejszych fanów piłki nożnej. Okazją do spotkania był niedzielny festyn sportowy na boisku przy ulicy Smoleńskiej. Brawa dla organizatorów!. - Pozytywnie zaskoczyła mnie frekwencja, przyszło aż kilkaset osób. Bardzo się cieszę, tym bardziej, że bardzo chciałem, by pierwszy...» (0 koment.)

 6, dodane:11:48, 08/04/14, tagi:

p.olejarczyk

Lechia na Oruni!

Lechia na Oruni!

Cała drużyna Lechii Gdańsk odwiedzi Orunię już w najbliższą niedzielę. Okazją będzie sportowy festyn dla dzieci i młodzieży, który odbędzie się w szkole przy ulicy Smoleńskiej.. Turniej piłkarski dla uczniów szkół podstawowych i gimnazjalnych, konkursy, nagrody, darmowe atrakcje dla...» (7 koment.)

 1, dodane:08:00, 31/03/14, tagi:

p.olejarczyk

Kto będzie reprezentować Orunię?

Kto będzie reprezentować Orunię?

W rundzie wiosennej Piłkarskiej Ligi Salos silną reprezentację wystawiła Orunia. Piłkarska ekipa z tej części Gdańska jest nad wyraz silna.. W gronie faworytów ligi znajdują sie takie ekipy jak WRO System (kapitan Krzysztof Kraskowski), Navistal Gdańsk (kapitan Ryszard Koziatek). Jednak to nie wszyscy reprezentanci...» (2 koment.)

 1, dodane:12:49, 13/03/14, tagi:

redakcja

Zawalczmy o puchar!

Zawalczmy o puchar!

Salos Gdańsk zaprasza do zapisów do rozgrywek Pucharu Ligi Salos. Bedzie to pierwszy turniej piłkarski rozegrany na nowej Oruńskiej Salos Arenie.. - Warto wziąć udział w turnieju - zachęcają organizatorzy. Wszystkie informacje na temat turnieju, który odbędzie sie 22.03.2014 roku mozna znaleźc na poniżej podanej stronie. Zapraszamy...» (0 koment.)

 1, dodane:11:00, 11/03/14, tagi:salospilka nozna

salosgdansk

Tiger Liga – Liga Równych Szans, po wielkim sukcesie sportowym kończy swoje rozgrywki.

Tiger Liga – Liga Równych Szans, po wielkim sukcesie sportowym kończy swoje rozgrywki.

Na kolejkę przed końcem, wiemy już, że przez najbliższy rok w koronie będzie chodzić ekipa HG Solutions. Drużyna złożona z bardzo dobrych zawodników takich jak Mariusz Marszeniuk, Grzegorz Musik, Dariusz Borkowski czy Mariusz Machaliński na kolejkę przed końcem jest. ...» (0 koment.)

 3, dodane:10:42, 11/03/14, tagi:

salosgdansk

Takich rozgrywek jeszcze nie było...

Takich rozgrywek jeszcze nie było...

W marcu rusza oruńska Liga Salosu. Po raz pierwszy rozgrywki będą toczyć się na tak nowoczesnym boisku.. W ostatnich latach piłkarze Salosu musieli się często przenosić. Grali na zniszczonym boisku na Oruni, później toczyli piłkarskie boje na Ujeścisku i Kokoszkach. Teraz wracają na Orunię i wielu z nich bardzo się z tego cieszy. Tym bardziej, że przyjdzie im grać na...» (5 koment.)

 1, dodane:13:20, 23/02/14, tagi:

redakcja

Powrót z Łodzi z medalami! Srebro i brąz Reprezentacji Gdańska w Futsalu!

Powrót z Łodzi z medalami! Srebro i brąz Reprezentacji Gdańska w Futsalu!

Sukces na zakończonych w ten weekend w Łodzi Mistrzostwach Salosu w piłce Nożnej. Najbardziej utytułowana kategoria A tym razem zdobywa srebro mimo , że w całym turnieju traci jedną bramkę. Drużyna młodsza w swoim debiucie zdobywa brąz!. ...» (3 koment.)

 4, dodane:20:12, 25/01/14, tagi:sportsalosfutsal

salosgdansk

Tiger Liga w połowie sezonu. Mecze już w Internecie

Tiger Liga w połowie sezonu. Mecze już w Internecie

5 kolejek Tiger Salos Ligi za nami. Na czele naszpikowana gwiazdami ekipa HG Solutions. Za jej plecami Jaguar Gdańsk i przedstawiciel Oruni Navistal Ryszarda Koziatka. Mecze można oglądać w Internecie - to absolutna nowość dla ligi Salosu.. Rozgrywki wchodza obecnie w najciekawszą fazę. O...» (0 koment.)

 1, dodane:08:50, 23/01/14, tagi:Tiger LigaCKZiU nr.2Salos

redakcja

 

Strona 5 z 20

123456789...20

REKLAMA