Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Regulaminie.

Rozumiem

Niedziela, 26/05/2019

Portal dzielnic: Orunia Dolna, Orunia Górna, Lipce, Św. Wojciech, Olszynka, Ujeścisko

menu menu menu menu menu

REKLAMA

 

Strona 1 z 14

12345...14
Orunia. Dzisiaj otwarcie pływalni na ulicy Smoleńskiej

Orunia. Dzisiaj otwarcie pływalni na ulicy Smoleńskiej

Uroczyste otwarcie oruńskiej pływalni odbędzie się 27 lipca (piątek) o godzinie 10. Pierwsze wejścia na basen będą możliwe dzisiaj od godziny 13.. Jak już pisaliśmy na portalu, 27 lipca zostanie otwarty basen przy ulicy Smoleńskiej. - Do 2 września będą obowiązywały tutaj ceny promocyjne: 5 złotych za jedną godzinę w systemie...» (6 koment.)

 1, dodane:06:28, 27/07/18, tagi:

p.olejarczyk

Jedne z wcześniejszych zawodów, w których brała udział pani Paulina

Sukces orunianki na Mistrzostwach Świata w Kanadzie. "Jesteśmy dumni z naszej Mrówki"

23-latka, o której pisaliśmy kilka tygodni temu na naszym portalu, zdobyła piąte miejsce w kategorii juniorek (waga do 47 kg) na Mistrzostwach Świata IPF w Trójboju Siłowym w Calgary.. Informacja o piątym miejscu orunianki ukazała się na...» (3 koment.)

 1, dodane:10:12, 11/06/18, tagi:

p.olejarczyk

 Twardy sport w twardej dzielnicy. Futbol amerykański na Oruni

Twardy sport w twardej dzielnicy. Futbol amerykański na Oruni

19 maja o godz. 13.00 na boisku przy CKZiU nr 2 (ul. Smoleńska) będzie miało miejsce ciekawe i oryginalne wydarzenie sportowe. Drużyna futbolu amerykańskiego „Białe Lwy Gdańsk”, na co dzień trenująca przy Zespole Szkół Morskich w Nowym Porcie, rozegra sparing z klubem. ...» (0 koment.)

 1, dodane:08:19, 19/05/18, tagi:

redakcja

Taniec współczesny dla młodzieży

Taniec współczesny dla młodzieży

Masz 10-14 lat? Kochasz tańczyć? Chcesz poznać taniec współczesny z profesjonalną tancerką? Zapisz się na warsztaty do Stacji Orunia. Koszt 50 zł.. Stacja Orunia GAK  zaprasza na  warsztaty z tańca współczesnego dla młodzieży w wieku 10-14 lat. Zajęcia odbędą 21 kwietnia w godzinach 11.00 - 14.00.  Poprowadzi je doświadczona tancerka...» (0 koment.)

 1, dodane:16:07, 13/04/18, tagi:Stacja Oruniawarsztaty tańca współczesnegotaniec współczesnytaniecOrunia

Stacja_Orunia

Orunia ma swojego mistrza Karate.

Orunia ma swojego mistrza Karate. "To co skuteczne, nie jest widowiskowe"

Od kilkudziesięciu lat ćwiczy Karate i doszedł już do poziomu czarnego pasa. Nauki pobierał również i od azjatyckich mistrzów, a na zawody jeździł po całej Europie. Teraz sam uczy kolejne pokolenia, i przez wiele lat szkolił około czterech tysięcy wychowanków. Poznajcie. ...» (4 koment.)

 1, dodane:19:14, 27/03/18, tagi:

p.olejarczyk

 Oruńscy piłkarze na wyjeździe. Jak sobie poradzili w Rumi?

Oruńscy piłkarze na wyjeździe. Jak sobie poradzili w Rumi?

W lutym młodzi piłkarze Salosu pojechali na mecze do Rumi.. Była integracja, jazda na lodowisku, dobra zabawa, ale też oczywiście nie zabrakło sportowych emocji. Piłkarze Salosu Gdańsk (gros zawodników to mieszkańcy...» (8 koment.)

 1, dodane:16:43, 05/02/18, tagi:

redakcja

W Szkole Tańca Smile nauczysz się m.in. pierwszego tańca weselnego

Takiego konkursu jeszcze nie mieliśmy. Sprawdźcie ofertę oruńskiej Szkoły Tańca SMILE!

To jedyne takie miejsce w tej części Gdańska – w tej szkole można nauczyć się niemalże każdego tańca i zrobić to w iście ekspresowym tempie. Funkcjonująca na Oruni, przy ulicy Krzemowej Szkoła Tańca SMILE startuje teraz z kolejną serią interesujących zajęć dla każdego. Dla. ...» (0 koment.)

 1, dodane:12:00, 08/11/17, tagi:

redakcja

 

Strona 1 z 14

12345...14

REKLAMA