Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Regulaminie.

Rozumiem

Środa, 28/10/2020

Portal dzielnic: Orunia Dolna, Orunia Górna, Lipce, Św. Wojciech, Olszynka, Ujeścisko

menu menu menu menu menu

REKLAMA

 

Strona 1 z 215

12345...215
Dawny Ratusz w nowej odsłonie. Jest już szkielet dachu [ZDJĘCIA]

Dawny Ratusz w nowej odsłonie. Jest już szkielet dachu [ZDJĘCIA]

Trwa kolejny etap pracy w zabytkowym budynku dawnego Ratusza przy ulicy Gościnnej.. Na zabytkowym Ratuszu przy ulicy Gościnnej zawisła "wiecha". Widać także szkielet dachu. Ale praca trwa też na innych "frontach". - Kontynuowane są prace wewnątrz obiektu. Montowana...» (0 koment.)

 6, dodane:18:40, 27/10/20, tagi:

p.olejarczyk

 Kontrowersje wokół zmiany trasy linii 210. Prezydent Dulkiewicz spotkała się z radą dzielnicy

Kontrowersje wokół zmiany trasy linii 210. Prezydent Dulkiewicz spotkała się z radą dzielnicy

- Było to spotkanie, które niewiele zmieniło. Przeprosiny po fakcie nie załatwiają niczego - nie ukrywają rozgoryczenia oruńscy radni dzielnicowi. Na ten moment nie ma opcji, by autobusy linii 210 wróciły na Trakt św. Wojciecha.. ...» (3 koment.)

 1, dodane:11:37, 26/10/20, tagi:

p.olejarczyk

Starsza kobieta siedziała na parapecie na drugim piętrze, szybka akcja strażaków

Starsza kobieta siedziała na parapecie na drugim piętrze, szybka akcja strażaków

O akcji strażaków poinformowali nas czytelnicy portalu MojaOrunia.pl, którzy podesłali nam stosowne zdjęcia.. - Dzisiaj o godzinie 13:15 zostaliśmy wezwani do starszej osoby, która - według relacji...» (0 koment.)

 1, dodane:12:39, 22/10/20, tagi:

p.olejarczyk

Koronawirus. Kościół na Gościnnej tymczasowo zamknięty

Koronawirus. Kościół na Gościnnej tymczasowo zamknięty

Na oficjalnej stronie salezjanów pojawiło się ogłoszenie o tymczasowym zamknięciu (do najbliższej soboty włącznie) kościoła przy ulicy Gościnnej. Wiadomość w rozmowie z portalem MojaOrunia.pl potwierdza proboszcz Mariusz Słomiński, który na początku października zaraził się. ...» (2 koment.)

 2, dodane:07:47, 22/10/20, tagi:

p.olejarczyk

Koronawirus i kwarantanna. Koniec zdalnych lekcji w

Koronawirus i kwarantanna. Koniec zdalnych lekcji w "Szesnastce"

W październiku Szkoła Podstawowa nr 16 była zamknięta dla wielu uczniów. U dwóch nauczycieli (w tym dyrektorki) wykryto koronawirusa i spora część pozostałej kadry trafiła na kwarantannę. Teraz placówka znów funkcjonuje, a dzieci mają lekcje w szkole.. ...» (2 koment.)

 1, dodane:15:51, 19/10/20, tagi:

p.olejarczyk

Miasto nie słucha oruniaków i zmienia trasę linii 210. Tak wyglądają

Miasto nie słucha oruniaków i zmienia trasę linii 210. Tak wyglądają "konsultacje" w Gdańsku

Od jutra decyzją gdańskich urzędników, linia autobusowa 210 nie będzie już kursować przez Orunię. Mieszkańcy i radni dzielnicy są wściekli. Podnoszą wiele konkretnych argumentów. Problem w tym, że nikt z władz miasta nie chce ich słuchać, bo magistrat twierdzi, że były. ...» (11 koment.)

 1, dodane:13:38, 16/10/20, tagi:

p.olejarczyk

Język chiński, joga czy robótki ręczne  - różnorodne zajęcia Sceny Muzycznej w Parku Oruńskim. Wciąż można się zapisać! [SPIS ZAJĘĆ]

Język chiński, joga czy robótki ręczne - różnorodne zajęcia Sceny Muzycznej w Parku Oruńskim. Wciąż można się zapisać! [SPIS ZAJĘĆ]

Kolejny rok z rzędu, początkiem października, w Scenie Muzycznej ruszyły zapisy na zajęcia stałe, które będą odbywać się do końca czerwca 2021 r. W ofercie placówki znajdują się m.in. zajęcia językowe (języki: chiński,. ...» (2 koment.)

 1, dodane:11:19, 15/10/20, tagi:jogazumbascena muzyczna gakgdanski archipelag kulturypark orunskizajecia stalechinskiofertahiszpanski

Scena_Muzyczna

 

Strona 1 z 215

12345...215

REKLAMA