Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Regulaminie.

Rozumiem

Piątek, 25/09/2020

Portal dzielnic: Orunia Dolna, Orunia Górna, Lipce, Św. Wojciech, Olszynka, Ujeścisko

menu menu menu menu menu

REKLAMA

 

Strona 1 z 213

12345...213
Żródło: gwiazdy.wp.pl/

Wielki Finał tegorocznych wydarzeń plenerowych w Parku Oruńskim. Koncert Nataszy Urbańskiej w najbliższą niedzielę o 18:00 w Amfiteatrze Orana.

Na zakończenie tegorocznego cyklu plenerowych wydarzeń w Amfiteatrze Orana, 27 września wystąpi Natasza Urbańska. Piosenkarka, aktorka i tancerka znana m.in. z działalności w warszawskim Studio Buffo, swój koncert. ...» (0 koment.)

 1, dodane:12:56, 25/09/20, tagi:scena muzyczna gakpark oruńskinatasza urbańskakoncertgdański archipelag kulturyamfiteatr orana

Scena_Muzyczna

2018 rok. Spotkanie właścicieli działek ze Św. Wojciecha z prezydentem Bielawskim

To osiedle w Św. Wojciechu ma 30-letnie „opóźnienie”. Światełko w tunelu dla mieszkańców

Blisko 30 lat temu kupili działki w Św. Wojciechu, ale wciąż nie mogą się tam wybudować. Dziś na sesji rady miasta Gdańska temat wywołał mnóstwo emocji przy okazji wprowadzenia planu miejscowego dla sąsiednich terenów. Pojawiły się ważne deklaracje ze strony radnych miasta.. ...» (0 koment.)

 3, dodane:14:33, 24/09/20, tagi:

p.olejarczyk

Niewybuch z czasów drugiej wojny światowej w parku na Związkowej. Akcja saperów

Niewybuch z czasów drugiej wojny światowej w parku na Związkowej. Akcja saperów

Jak informują w rozmowie z naszym portalem policjanci, w parku na Związkowej znaleziono pocisk moździerzowy, pozostałość z czasów drugiej wojny światowej.. O akcji saperów w parku na ulicy Związkowej poinformowała nas czytelniczka portalu MojaOrunia, pani Ewa. Policjanci potwierdzają, że dzisiaj...» (0 koment.)

 2, dodane:10:19, 23/09/20, tagi:

p.olejarczyk

Dworcowa. W tym miejscu (po lewej stronie) ma powstać dom sąsiedzki

Dom Sąsiedzki na Dworcowej jednak powstanie? Od tej aktualizacji zależy wszystko

Rok temu budowa Domu Sąsiedzkiego na Dworcowej została zablokowana, bo według Wód Polskich ten obszar Oruni leży na terenie, któremu grozi podtopienie. Jest jednak światełko w tunelu - ogólnopolscy urzędnicy przygotowują aktualizacje map ryzyka powodziowego i jak nieoficjalnie. ...» (2 koment.)

 1, dodane:07:30, 22/09/20, tagi:

p.olejarczyk

Przyjdź i posklejaj historię Oruni. Archiwalne zdjęcia będą w cenie

Przyjdź i posklejaj historię Oruni. Archiwalne zdjęcia będą w cenie

Najpierw spotkanie na temat historii dzielnicy, później dwa warsztaty, na które trzeba się zapisać. To właśnie tam mają powstać unikatowe kolaże i pocztówki z archiwalnych fotografii Gdańska i domowych archiwów. Projekt nosi nazwę: "Gdańsk moje miejsce. Tworzymy kolaże.. ...» (0 koment.)

 1, dodane:08:17, 21/09/20, tagi:

p.olejarczyk

Napadli przypadkowego przechodnia

Napadli przypadkowego przechodnia

Dwóch młodych mężczyzn przewróciło na ziemię przechodnia, biło go pięściami i kopało. Napastnicy zrabowali swojej ofierze zegarek, telefon i plecak. Jeszcze tej samej nocy zostali złapani. Jeden z nich ukrywał się w pustostanie. Udawał, że śpi.. Policjantów poinformował mieszkaniec Oruni, którego...» (1 koment.)

 1, dodane:16:07, 18/09/20, tagi:

p.olejarczyk

Nietypowy wypadek w Św. Wojciechu. Łoś zderzył się z autem

Nietypowy wypadek w Św. Wojciechu. Łoś zderzył się z autem

Do wypadku doszło wczoraj wieczorem w Św. Wojciechu. - Chwilę wcześniej zobaczyłem łosia, jak biega po wale rzeki Radunia. Nagle zbiegł na ulicę i wpadł prosto pod nadjeżdżający samochód - relacjonuje nam świadek. Zwierzę uciekło, auto jest mocno zniszczone. - Skąd u nas. ...» (0 koment.)

 2, dodane:08:13, 17/09/20, tagi:

p.olejarczyk

 

Strona 1 z 213

12345...213

REKLAMA