Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Regulaminie.

Rozumiem

Niedziela, 05/04/2020

Portal dzielnic: Orunia Dolna, Orunia Górna, Lipce, Św. Wojciech, Olszynka, Ujeścisko

menu menu menu menu menu

REKLAMA

 

Strona 1 z 206

12345...206
Plakat filmu ,,Pali się, moja panno

Piątkowe spotkanie z kulturą online: dyskusja o czeskim filmie i wystawa zdjęć z Orunią w tle

Scena Muzyczna GAK przygotowała kolejne wirtualne atrakcje dla odbiorców z Oruni i Gdańska, a także… całego internetu. Dziś (3.04.2020 r.) o godzinie 11:00 na profilu instytucji w serwisie Facebook odbędzie się premiera internetowej, autorskiej galerii zdjęć pt. „Gdańska noc -. ...» (0 koment.)

W Gościnnej Przystani rozliczysz PIT, ale trzeba się spieszyć

W Gościnnej Przystani rozliczysz PIT, ale trzeba się spieszyć

- Chcemy pomóc osobom najbardziej potrzebującym. Jeżeli nie masz możliwości rozliczenia PIT-u nigdzie indziej - możemy pomóc i zrobić to zdalnie. Musisz dostarczyć do nas najbardziej potrzebne dokumenty - podkreślają organizatorzy akcji. Przedstawiciele Gościnnej Przystani. ...» (0 koment.)

 1, dodane:17:32, 02/04/20, tagi:

p.olejarczyk

Oruńska rada przeznacza 25 tys. zł ze swojego budżetu na walkę z koronawirusem

Oruńska rada przeznacza 25 tys. zł ze swojego budżetu na walkę z koronawirusem

Pieniądze, jak podkreślają radni z Oruni, Lipiec i Św. Wojciecha, mogą zostać przeznaczone na zakup sprzętu medycznego, pomoc służbie zdrowia i mieszkańcom. Podobne uchwały podjęło już blisko 10 rad dzielnic w Gdańsku, "dając" miastu dodatkowe 200 tys. zł na przeciwdziałanie. ...» (0 koment.)

 1, dodane:17:12, 01/04/20, tagi:

p.olejarczyk

Akcja

Akcja "posiłek dla seniora". Zaangażowani są także oruniacy

- Akcja jest skierowana do mieszkańców całego Gdańska, którzy są samotni i nie ma kto im pomóc - mówi nam Jacek Hołubowski, oruński radny dzielnicowy. Konkretne wsparcie zapewniają tutaj m.in. oruńscy rolnicy. W dobie rozwijającej się pandemii pomoc uzyskują starsi. ...» (0 koment.)

 1, dodane:12:24, 30/03/20, tagi:

p.olejarczyk

"Wspólny bilet" już działa. Duże ułatwienie dla gdańszczan w dobie koronawirusa

Posiadacz wspólnego biletu będzie mógł korzystać (w granicach miasta) z SKM, PKM, autobusów i tramwajów. To duże ułatwienie dla gdańszczan, choć inicjatywa startuje w trudnych czasach koronawirusa, gdzie rząd nałożył obostrzenia w zbiorowej komunikacji.. ...» (3 koment.)

 1, dodane:07:39, 25/03/20, tagi:

p.olejarczyk

Na Ujeścisku pijany kierowca chciał uciec policji i uderzył w radiowóz. Jego kolega też spróbował szczęścia

Na Ujeścisku pijany kierowca chciał uciec policji i uderzył w radiowóz. Jego kolega też spróbował szczęścia

Do zdarzenia doszło na ulicy Przemyskiej, na Ujeścisku. W ręce policji wpadło dwóch pijanych mężczyzn. Jeden z nich uderzył swoim autem w radiowóz. Drugi, gdy policjanci zajmowali się jego kolegą, próbował uciekać tym samym samochodem.. ...» (0 koment.)

 1, dodane:13:59, 23/03/20, tagi:

p.olejarczyk

Sytuacja w oruńskich kościołach. 'Biłam się z myślami, czy przyjść dzisiaj na mszę

Sytuacja w oruńskich kościołach. 'Biłam się z myślami, czy przyjść dzisiaj na mszę"

Kościoły w Polsce nie zostają zamknięte, ale również tutaj maksymalnie może przebywać 50 osób. Chodzi o powstrzymanie rozprzestrzeniania się koronawirusa. Abp Głódź wydał oświadczenie, w którym precyzuje zasady takiego obostrzenia w Archidiecezji Gdańskiej. W dwóch oruńskich. ...» (2 koment.)

 1, dodane:09:38, 15/03/20, tagi:

p.olejarczyk

 

Strona 1 z 206

12345...206

REKLAMA