Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Regulaminie.

Rozumiem

Niedziela, 19/02/2017

Portal dzielnic: Orunia Dolna, Orunia Górna, Lipce, Św. Wojciech, Olszynka, Ujeścisko

menu menu menu menu menu

REKLAMA

 

Strona 1 z 160

12345...160
Za sprawą remontu Dworcowa 8 stała się pięknym miejscem na Oruni. Teraz czas na kolejne adresy!

Konkurs dla wspólnot i spółdzielni mieszkaniowych [WYNIKI]. 31 adresów na Oruni może liczyć na pieniądze

Znamy wyniki konkursu dla wspólnot i spółdzielni mieszkaniowych, gdzie stawką były duże pieniądze na dofinansowanie remontów budynków, ale i na przykład także dopłata do zagospodarowania podwórek. Realizowany w ramach rewitalizacji projekt cieszył się sporym zainteresowaniem,. ...» (2 koment.)

 1, dodane:14:49, 17/02/17, tagi:

p.olejarczyk

 Wypadek na Trakcie św. Wojciecha

Wypadek na Trakcie św. Wojciecha

Dzisiaj po godzinie 13 dwa auta zderzyły się na Trakcie św. Wojciecha. Do wypadku doszło na wysokości ulicy Dworcowej.. O zdarzeniu poinformowała nas pani Marianna, czytelniczka portalu MojaOrunia.pl. - Dwa zniszczone auta na Trakcie, jedno z nich stoi na chodniku. Na miejscu...» (2 koment.)

 3, dodane:13:10, 17/02/17, tagi:

p.olejarczyk

Urodziny Artura Schopenhauera

W sobotę 25 lutego o godz. 17:00, z okazji 229. rocznicy urodzin Artura Schopenhauera, zapraszamy do Stacji Orunia GAK na spotkanie z panią Anną Czerwińską-Rydel autorką książki „Życie pod psem według Artura Schopenhauera” oraz z profesorem Romualdem Piekarskim. Wstęp wolny. Miejsce spotkania nie jest przypadkowe. Na Oruni, w miejscu, gdzie obecnie znajduje się...» (0 koment.)

 0, dodane:19:05, 16/02/17, tagi:filozofiaArtur SchopenhauerOrunia

Stacja_Orunia

Miliony złotych dla Oruni coraz bliżej. Zarządcy dostaną zastrzyk gotówki jeszcze w tym roku

Miliony złotych dla Oruni coraz bliżej. Zarządcy dostaną zastrzyk gotówki jeszcze w tym roku

Zmiany na Oruni coraz bliżej – urzędnicy złożyli dzisiaj wnioski o dofinansowanie projektów w ramach Gminnego Programu Rewitalizacji. Magistrat stara się o 75 mln złotych na rewitalizację czterech gdańskich obszarów. Z tego Orunia ma dostać ponad 20 mln złotych. To nie koniec. ...» (3 koment.)

 1, dodane:17:23, 16/02/17, tagi:

p.olejarczyk

Zbiorowa wystawa ZDolnych Oruniaków

Zbiorowa wystawa ZDolnych Oruniaków

W ramach projektu ZDolna Orunia szykujemy się do zbiorowej wystawy twórczości ZDolnych mieszkańców dzielnicy.. Jeśli mieszkacie na Oruni i malujecie, rysujecie, rzeźbicie, fotografujecie, albo zajmujecie się innym rodzajem twórczości i chcecie się pokazać światu...» (0 koment.)

 1, dodane:17:48, 15/02/17, tagi:malarstwowystawaStacja OruniaOruniafotografia

Stacja_Orunia

Rewitalizacja Oruni. Miliony złotych na zmiany w dzielnicy, urzędnicy przedstawiają konkrety

Rewitalizacja Oruni. Miliony złotych na zmiany w dzielnicy, urzędnicy przedstawiają konkrety

Ponad 20 mln złotych ma trafić na Orunię w ramach zbliżającego się wielkimi krokami Gminnego Programu Rewitalizacji. O planowanych zmianach opowiedzieli wczoraj urzędnicy z wiceprezydentem Bielawskim na czele. Dyskusja, w której brało udział kilkadziesiąt osób miała miejsce w. ...» (6 koment.)

 2, dodane:14:25, 14/02/17, tagi:

p.olejarczyk

Na Orunię zbliża się rewitalizacja. Na zdjęciu widać remont (lata 70.) dzisiejszego Traktu św. Wojci

Wielka dyskusja na temat rewitalizacji Oruni. W poniedziałek nie może zabraknąć mieszkańców!

To będzie jedno z najważniejszych spotkań dla Oruni – w najbliższy poniedziałek w szkole przy ulicy Smoleńskiej odbędą się konsultacje, na których miasto opowie o szczegółach planowanej w dzielnicy rewitalizacji. Jeżeli interesujecie się przyszłością Oruni, nie może was. ...» (4 koment.)

 1, dodane:09:11, 10/02/17, tagi:

p.olejarczyk

 

Strona 1 z 160

12345...160

REKLAMA