Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Regulaminie.

Rozumiem

Sobota, 04/07/2020

Portal dzielnic: Orunia Dolna, Orunia Górna, Lipce, Św. Wojciech, Olszynka, Ujeścisko

menu menu menu menu menu

REKLAMA

Program Mentor: Poznaj tych młodych ludzi i pomóż im realizować ich pasje!

 1 dodane: 18:18, 27/10/15

tagi:

Dziewięciu młodych ludzi (są wśród nich oruniacy) zbiera pieniądze na realizację swoich pasji. Program Mentor jest naprawdę wyjątkowy. Chciałbyś poznać tych stypendystów i wesprzeć któregoś z nich?

 Program Mentor: Poznaj tych młodych ludzi i pomóż im realizować ich pasje!
Program Mentor: Poznaj tych młodych ludzi i pomóż
Fot. p.olejarczyk

Fotografia 1 z 1

„Chciałbym doskonalić się, trenując MMA”, „Marzę o rozwijaniu pasji jeździeckiej”, „Chcę prowadzić bloga o tematyce wegańsko-ekologicznej”, „Chcę doskonalić swoją grę w piłkę nożną” - dziewięciu młodych stypendystów (wśród nich jest także młodzież z Oruni) bierze udział w programie Mentor, który daje im możliwość spełnienia marzeń i możliwość realizacji swojej pasji.

Na czym to polega? W projekcie Gdańskiego Programu Stypendialnego Mentor może wziąć udział każdy między 7 a 26 rokiem życia, kto uczy się lub studiuje i jest mieszkańcem Gdańska.

Warunek jest również taki, by każda z tych osób miała też pomysł, którego realizacja pozwoli im się rozwijać w konkretnej dziedzinie, a przez to zmieni ich życie na lepsze.

- Aby to się udało każdy Stypendysta dostaje opiekę wykwalifikowanego Mentora, który opiekuje się nim, pomaga w szukaniu narzędzi (np. zajęć dodatkowych, korepetycji), kontroluje postępy – mówią przedstawiciele Gdańskiej Fundacji Innowacji Społecznej, która jest operatorem Programu Stypendialnego Mentor.

Co ważne, wybrana do Programu młodzież musi sama zacząć zbiórkę na swoje stypendia.

W jaki sposób można im pomóc? - Trzeba zajrzeć na stronę www.program-mentor.pl wybrać stypendystę, którego chce się wesprzeć i dokonać wpłaty. To bardzo łatwe, trwa zaledwie dwie minuty. Każda złotówka jest cenna, każda jest rodzajem dopingu dla naszych podopiecznych - mówi Jarosław Włodarski, koordynator Programu.

Po kilku miesiącach przygotowań i szkoleń gdańscy uczniowie i studenci, pod opieką wykwalifikowanych Mentorów, zaczęli prowadzić blogi, na których dzielą się postępami swoich projektów.

Zobaczcie wszystkich stypendystów!

Galeria artykułu

 Program Mentor: Poznaj tych młodych ludzi i pomóż im realizować ich pasje!

Program...

+ Dodaj komentarz (-) Anuluj

Komentarze (0)

Uwaga! Jeśli chcesz aby przy komentarzu pojawiła się nazwa użytkownika musisz być zalogowany. Jeśli nie masz jeszcze konta - zarejestruj się.

Proszę odczytaj kod potwierdzający z obrazka i wpisz w pole poniżej. Wielkość liter nie ma znaczenia. Jeśli masz problem z odczytaniem kodu, wczytaj nny obrazek

REKLAMA

REKLAMA

Ostatnie ogłoszenia

27/06 Wynajmę od września najchetniej rodzinie 3 pokojowe mieszkan...»

27/06 Witam, potrzebuje transportu na dowiezienie moich rodzicow j...»

22/06 Witam, Kupię kawalerkę w blokach przy Parku Oruńskim (Dia...»

04/06 Pozdrowienia najznakomitsze Za wszystkie potrzeby pomocy lu...»

04/06 Pozdrowienia najznakomitsze Za wszystkie potrzeby pomocy lu...»

• Wiecej ogłoszeń