Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Regulaminie.

Rozumiem

Środa, 19/06/2024

Portal dzielnic: Orunia Dolna, Orunia Górna, Lipce, Św. Wojciech, Olszynka, Ujeścisko

menu menu menu menu menu

REKLAMA

Ferie w Stacji Orunia GAK

 1 dodane: 19:08, 25/01/18Artykuł Czytelnika

tagi:bezpłatnedzieciferiezimaOrunia

Stacja Orunia GAK przygotowała różnorodną ofertę na czas ferii zimowych: kino, teatr, wielokulturowe ferie artystyczne, kącik gier planszowych

Ferie w Stacji Orunia GAK
Ferie w Stacji Orunia GAK
Fot. Stacja_Orunia

Fotografia 1 z 1

Darmowe kino i kącik gier planszowych, niedzielne poranki teatralne za 5 zł oraz ferie artystyczne inspirowane tematyką wielokulturowości  -  takie atrakcje czekają na dzieci w trakcie tegorocznych ferii zimowych w Stacji Orunia GAK.

WIELOKULTUROWE FERIE ARTYSTYCZNE
W trakcie zajęć, prowadzonych przez doświadczonych artystów i pedagogów, dzieci wezmą udział w działaniach twórczych inspirowanych różnymi kulturami: będziemy malować po wodzie tradycyjną turecką metodą, rzeźbić w glinie, tańczyć szalone tańce rodem z Afryki, dowiemy się skąd pochodzą różne dźwięki, stworzymy tradycyjne japońskie wiersze haiku. Poznamy bajki z różnych stron świata, będziemy robić eksperymenty chemiczne i spróbujemy zasadzić las… w słoiku.
Odwiedzimy Europejskie Centrum Solidarności, kręgielnię, bibliotekę. Wybierzemy się na spacer do Parku Oruńskiego im. Emilii Hoene i wspólnie odkryjemy jego historię i tajemnice.
Porozmawiamy o tolerancji i prawach człowieka z panią Dorotą Pytel z Fundacji Nasza Przestrzeń.

Zajęcia przeznaczone są dla dzieci w wieku 6-10 lat. Będą się odbywać od poniedziałku do piątku w godz. 10:00-15:00.
Koszt: 130 zł za tydzień 30 zł/ pojedynczy dzień (udział w pojedynczych dniach będzie możliwy tylko w przypadku, jeśli danego dnia w grupie będzie mniej niż 20 osób)
Obowiązują wcześniejsze zapisy: stacjaorunia@gak.gda.pl, tel: 58 306 66 76 w. 36, 37, lub osobiście w biurze Stacji Orunia GAK przy ul. Dworcowej 9.

Dodatkowe atrakcje:
KĄCIK GIER PLANSZOWYCH - bezpłatne
W trakcie ferii zapraszamy na darmowe spotkania Kącika Gier Planszowych. Zajęcia będą się odbywać w każdy wtorek (30.01, 6.02) i czwartek (01.02, 08,02) w godz. 15:00-18:00.

KINORUNIA PREZENTUJE - KINO FAMILIJNE - bezpłatne
W każdy piątek ferii, czyli 2 i 9 lutego, o godz. 15.15 zapraszamy na darmowe kino familijne. Filmy przeznaczone będą dla dzieci powyżej 6 roku życia.

TEATRALNE PORANKI W STACJI ORUNIA - wstęp 5 zł od osoby
W niedziele 28 stycznia i 4 lutego zapraszamy na Teatralne Poranki. Spektakle rozpoczynać się będą o godz. 11.00. Przeznaczone będą dla dzieci powyżej 3 roku życia.

Więcej:
https://www.facebook.com/events/323823008024839/

Macie pytania? Zapraszamy do kontaktu: stacjaorunia@gak.gda.pl, tel: 58 306 66 76 w. 36, 37, lub osobiście w biurze Stacji Orunia GAK przy ul. Dworcowej 9.

Więcej: www.gak.gda.pl

 

Galeria artykułu

Ferie w Stacji Orunia GAK

Ferie w Stacji...

+ Dodaj komentarz (-) Anuluj

Komentarze (0)

Uwaga! Jeśli chcesz aby przy komentarzu pojawiła się nazwa użytkownika musisz być zalogowany. Jeśli nie masz jeszcze konta - zarejestruj się.

Proszę odczytaj kod potwierdzający z obrazka i wpisz w pole poniżej. Wielkość liter nie ma znaczenia. Jeśli masz problem z odczytaniem kodu, wczytaj nny obrazek

REKLAMA

REKLAMA

Ostatnie ogłoszenia

• Wiecej ogłoszeń