Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Regulaminie.

Rozumiem

Środa, 17/04/2024

Portal dzielnic: Orunia Dolna, Orunia Górna, Lipce, Św. Wojciech, Olszynka, Ujeścisko

menu menu menu menu menu

REKLAMA

Ferie za złotówkę na oruńskim basenie. Jest oferta dla dzieci, ale i rodziców

MojaOrunia.pl » Sport » ...

 1 dodane: 13:07, 19/02/19

tagi:

Jeszcze przez kilka dni dzieci i młodzież szkolna (szkoły podstawowe i gimnazja) mogą korzystać z oruńskiego basenu, płacąc tylko złotówkę za godzinę. W pierwszym tygodniu ferii z takiej możliwości skorzystało kilkaset osób.

Ferie za złotówkę na oruńskim basenie. Jest oferta dla dzieci, ale i rodziców
Ferie za złotówkę na oruńskim basenie. Jest oferta
Fot. mat prasowe/plywalniegdansk.pl

Fotografia 1 z 1

"Basen za zeta" to akcja, która trwa w ferie. Od poniedziałku do piątku w godzinach od 8 do 13 na oruńskim basenie (mieści się przy szkole przy ulicy Smoleńskiej) dzieci i młodzież (szkoły podstawowe i gimnazja) płacą złotowkę za godzinę korzystania z pływalni.

W trakcie tych godzin są pod opieką zatrudnionych przez Gdański Ośrodek Sportu animatorów. - Wejście będzie uwarunkowane okazaniem ważnej legitymacji szkolnej - przypominają przedstawiciele oruńskiej pływalni.

Jak się dowiedzieliśmy, w pierwszym tygodniu ferii podczas akcji "basen za zeta" odnotowano blisko 450 wejść na oruńską pływalnię. Tylko dzisiaj takich wejść było blisko 150. Można więc śmiało powiedzieć, że akcja cieszy się sporym zainteresowaniem, a frekwencja jest coraz wyższa.

Jest i oferta dla rodziców

Pracownicy pływalni przypominają też o innej ofercie. - Ze specjalnej oferty będą mogły skorzystać również rodziny spędzających zimowe wakacje w mieście. W czasie ferii, w określonych godzinach wstęp dla min. jednej osoby dorosłej plus dziecka będzie kosztował zaledwie 5 złotych od osoby.

Oznacza to, że podczas podanych niżej godzin każda z osób (rodzic i dziecko) zapłaci po 5 złotych od osoby. Jeżeli więc z oferty skorzysta mama, tata i dziecko, łącznie za godzinę pływania zapłacą 15 złotych.

Promocja rodzinne pływanie będzie obowiązywała w wejściach na następujące godziny:

poniedziałek, środa, czwartek i piątek : 17:20 ; 18:00

wtorek: 17:20 ; 18:00 ; 19:20 ; 20:00

Potrzebne jest również wypełnienie specjalnego regulaminu. Więcej informacji znaleźć można tutaj.

Galeria artykułu

Ferie za złotówkę na oruńskim basenie. Jest oferta dla dzieci, ale i rodziców

Ferie za...

+ Dodaj komentarz (-) Anuluj

Komentarze (0)

Uwaga! Jeśli chcesz aby przy komentarzu pojawiła się nazwa użytkownika musisz być zalogowany. Jeśli nie masz jeszcze konta - zarejestruj się.

Proszę odczytaj kod potwierdzający z obrazka i wpisz w pole poniżej. Wielkość liter nie ma znaczenia. Jeśli masz problem z odczytaniem kodu, wczytaj nny obrazek

REKLAMA

REKLAMA

Ostatnie ogłoszenia

• Wiecej ogłoszeń