Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Regulaminie.

Rozumiem

Środa, 19/06/2024

Portal dzielnic: Orunia Dolna, Orunia Górna, Lipce, Św. Wojciech, Olszynka, Ujeścisko

menu menu menu menu menu

REKLAMA

Oruńska młodzież organizuje zbiórkę rzeczy dla bezdomnych zwierząt. Kto chce włączyć się w akcję?

 1 dodane: 18:01, 13/11/19

tagi:

Grupa oruńskiej młodzieży, na co dzień skupiona w Gościnnej Przystani, organizuje zbiórkę na rzecz bezdomnych zwierząt. Swoistą twarzą akcji został Tom, starszy i schorowany pies, który mieszka w gdańskim schronisku "Promyk". Do akcji może włączyć się każdy.

Oruńska młodzież organizuje zbiórkę rzeczy dla bezdomnych zwierząt. Kto chce włączyć się w akcję?
Oruńska młodzież organizuje zbiórkę rzeczy dla
Fot. mat prasowe

Fotografia 1 z 1

W Gościnnej Przystani od lat działa grupa młodzieży "Wataha". Młodzi ludzie w wieku od 12 do 18 lat pod okiem opiekunów z oruńskiego Domu Sąsiedzkiego biorą udział w różnych zajęciach, wspólnie się uczą i spędzają razem czas.

Teraz grupa wpadła na pomysł, by zorganizować akcję na rzecz bezdomnych zwierząt. Na Facebooku powstało nawet organizowane przez Watahę Animal's Squad wydarzenie: "Nie bądz taki wspieraj bezdomniaki".

Wataha organizuje zbiórkę na rzecz bezdomnych psów. Do akcji może włączyć się każdy. Zbierane są: koce, ręczniki, poszewki, karma sucha, karma mokra, zabawki dla zwierząt, żwirek dla kotów, przysmaki, podkłady higiniczne, miski plastikowe i miski metalowe.

Rzeczy można przynosić każdego dnia (do 25 listopada) w godzinach od 15 do 20 do Gościnnej Przystani (Gościnna 14). Swoistą twarzą akcji został Tom, starszy i schorowany pies, który mieszka w gdańskim schronisku "Promyk".

Galeria artykułu

Oruńska młodzież organizuje zbiórkę rzeczy dla bezdomnych zwierząt. Kto chce włączyć się w akcję?

Oruńska...

+ Dodaj komentarz (-) Anuluj

Komentarze (0)

Uwaga! Jeśli chcesz aby przy komentarzu pojawiła się nazwa użytkownika musisz być zalogowany. Jeśli nie masz jeszcze konta - zarejestruj się.

Proszę odczytaj kod potwierdzający z obrazka i wpisz w pole poniżej. Wielkość liter nie ma znaczenia. Jeśli masz problem z odczytaniem kodu, wczytaj nny obrazek

REKLAMA

REKLAMA

Ostatnie ogłoszenia

• Wiecej ogłoszeń