Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Regulaminie.

Rozumiem

Czwartek, 15/04/2021

Portal dzielnic: Orunia Dolna, Orunia Górna, Lipce, Św. Wojciech, Olszynka, Ujeścisko

menu menu menu menu menu

REKLAMA

Jazda na desce, rolki, kickboxing, majsterkowanie. Trwa rekrutacja na zajęcia dla dzieci i młodzieży

 2 dodane: 18:30, 23/03/21

tagi:

- Obecnie prowadzimy zajęcia nauki jazdy na deskorolce, treningi kickboxingu oraz warsztaty stolarskie. Od kwietnia ruszamy z zajęciami nauki jazdy na rolkach. Zajęcia cieszą się dużym zainteresowaniem młodych, jednak chcemy aby z naszej oferty korzystała jak największa ilość młodych ludzi - mówią przedstawiciele Gościnnej Przystani. I zapraszają dzieci i młodzież do wzięcia udziału w bezpłatnych zajęciach. W artykule podajemy informację, gdzie i jak można się zapisać.

Jazda na desce, rolki, kickboxing, majsterkowanie. Trwa rekrutacja na zajęcia dla dzieci i młodzieży
Jazda na desce, rolki, kickboxing, majsterkowanie.
Fot. Gościnna Przystań

Fotografia 1 z 2

Klub Młodych “Wataha” to miejsce spotkań dla młodzieży w wieku 12-18 lat. Zajęcia odbywają się w Domu Sąsiedzkim "Gościnna Przystań". Dom prowadzi Gdańska Fundacja Innowacji Społecznej.

- By wspierać młodych mieszkańców Oruni, na co dzień wspólnie spędzamy czas, udzielamy korepetycji, prowadzimy warsztaty, zajęcia rozwijające umiejętności i kreatywność, wspólnie gotujemy, prowadzimy kafejkę internetową oraz organizujemy coroczny wyjazd wakacyjny na spływ kajakowy - mówi Karolina Felczak, koordynatorka Watahy z Gościnnej Przystani i przedstawicielka GFIS.

Od stycznia 2021 r. Gościnna Przystań realizuje współfinansowany z Unii Europejskiej projekt „Rewitalizacja Oruni w Gdańsku - kompleksowe usługi społeczne dla mieszkańców dzielnicy”.

- Dzięki temu możemy zaoferować dodatkową ofertę skierowaną do młodzieży, jaką są zajęcia tematyczne. Obecnie prowadzimy zajęcia nauki jazdy na deskorolce, treningi kickboxingu oraz warsztaty stolarskie (majsterkowanie). Od kwietnia ruszamy z zajęciami nauki jazdy na rolkach. Zajęcia cieszą się dużym zainteresowaniem młodych, jednak chcemy aby z naszej oferty korzystała jak największa ilość młodych ludzi - podkreśla Felczak.

Gdzie można się zapisać?

Zajęcia są bezpłatne. I są jeszcze wolne miejsca.

Treningi kickboxingu odbywają się w poniedziałki i czwartki w godz. 16:00-18:00 (w Szkole Podstawowej nr 16).

Zajęcia z deskorolki obecnie odbywają się we wtorki i środy, w godz. 16:00-18:00. Obecnie na podwórku przy ulicy Ubocze 24. - Będziemy korzystać również z pumptracka, który znajduje się niedaleko Domu Sąsiedziego oraz z boiska znajdującego się przy byłym Gimnazjum nr 10 - informują inicjatorzy akcji.

Warsztaty stolarskie odbywają się w we wtorki i czwartki, w godz. 16:00-18:00, w Gościnnej Przystani.

Wszystkie zajęcia są prowadzone przez wykwalifikowanych trenerów. Oprócz umiejętności sportowych, rozwijania umiejętności manualnych, jest to także okazja do nauki wzajemnego szacunku, zdrowej rywalizacji, współpracy, wypracowywania kompromisów - zaznacza koordynatorka.

Chcesz się zapisać?

Więcej informacji uzyskasz: w Domu Sąsiedzkim „Gościnna Przystań” (ul. Gościnna 14),

Telefon i mail do Karoliny Felczak: k.felczak@gfis.pl, 785-720-837

Galeria artykułu

Jazda na desce, rolki, kickboxing, majsterkowanie. Trwa rekrutacja na zajęcia dla dzieci i młodzieży

Jazda na desce,...

Jazda na desce, rolki, kickboxing, majsterkowanie. Trwa rekrutacja na zajęcia dla dzieci i młodzieży

Jazda na desce,...

+ Dodaj komentarz (-) Anuluj

Komentarze (0)

Uwaga! Jeśli chcesz aby przy komentarzu pojawiła się nazwa użytkownika musisz być zalogowany. Jeśli nie masz jeszcze konta - zarejestruj się.

Proszę odczytaj kod potwierdzający z obrazka i wpisz w pole poniżej. Wielkość liter nie ma znaczenia. Jeśli masz problem z odczytaniem kodu, wczytaj nny obrazek

REKLAMA

REKLAMA

Ostatnie ogłoszenia

29/03 Wynajmę mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 65 m2 od 01.05.2...»

24/02 ANNA CHROMA FINANSOWANIE Witam wszystkich Bardzo dziękuję ...»

24/02 ANNA CHROMA FINANSOWANIE Witam wszystkich Bardzo dziękuję ...»

26/10 AST TRANSPORT tel: 889-44-04-04 Od wielu lat oferuje profesj...»

• Wiecej ogłoszeń