Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Regulaminie.

Rozumiem

Poniedziałek, 15/08/2022

Portal dzielnic: Orunia Dolna, Orunia Górna, Lipce, Św. Wojciech, Olszynka, Ujeścisko

menu menu menu menu menu

REKLAMA

Startuje kurs samoobrony dla kobiet. Przyjdź na spotkanie w środę

 1 dodane: 18:30, 06/09/21

tagi:

"Przez 15 tygodni, w trakcie cotygodniowych, dwugodzinnych zajęć uczestniczki przejdą drogę od poznania prawnych aspektów oraz strategii działania w sytuacji krytycznej, poprzez podstawowe zasady samoobrony i pierwszej pomocy, do wysoko realistycznej symulacji" - piszą organizatorzy.

mat. ilustracyjne
mat. ilustracyjne
Fot. https://pxhere.com/, creative commons

Fotografia 1 z 1

Pierwsze spotkanie odbędzie się w środę (8 września) w Gościnnej Przystani. - Warsztaty mają na celu wykształcenie u uczestniczek prawidłowych zachowań na gruncie fizycznym i psychicznym podczas wystąpienia sytuacji krytycznej, jak również przeciwdziałanie jej wystąpieniu oraz świadome postępowanie po niej - mówi Wojciech Żuk, który będzie prowadził zajęcia z samoobrony dla kobiet.

Zajęcia są bezpłatne, a spotkanie organizacyjne odbędzie się w środę o godzinie 18, w Domu Sąsiedzkim "Gościnna Przystań" (przy ul. Gościnnej 14).

Żuk zapewnia, że uczestniczki dostaną dużą dawkę wiedzy teoretycznej i praktycznej, a także że będzie to "niesamowita przygoda".

Galeria artykułu

mat. ilustracyjne

mat....

+ Dodaj komentarz (-) Anuluj

Komentarze (2)

Uwaga! Jeśli chcesz aby przy komentarzu pojawiła się nazwa użytkownika musisz być zalogowany. Jeśli nie masz jeszcze konta - zarejestruj się.

Proszę odczytaj kod potwierdzający z obrazka i wpisz w pole poniżej. Wielkość liter nie ma znaczenia. Jeśli masz problem z odczytaniem kodu, wczytaj nny obrazek

awatar

gosc

188.147.99.*

19:24, 17/09/21

Świetny pomysł! Bardzo żałuję, że nie znalazłam tego ogłoszenia wcześniej... Mam nadzieję, że jeszcze będą kolejne edycje.

zgloś naruszenie
awatar

gosc

83.144.87.*

14:55, 08/09/21

w końcu coś przydatnego :)

zgloś naruszenie

REKLAMA

REKLAMA

Ostatnie ogłoszenia

15/08 Zaginęła kotka czarno-biała w okolicach ul. Głuchej. Jeżeli ...»

17/07 Masz ochotę na niegrzeczne darmowe nudesy z nieznajomymi ? T...»

• Wiecej ogłoszeń