Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Regulaminie.

Rozumiem

Wtorek, 29/09/2020

Portal dzielnic: Orunia Dolna, Orunia Górna, Lipce, Św. Wojciech, Olszynka, Ujeścisko

menu menu menu menu menu

REKLAMA

"Nawrotka" na ul. Gościnnej nadal aktualna

 1 dodane: 13:00, 27/08/09

tagi:Trakt Św. Wojciechaul. Gościnna

Planowana budowa trzeciego pasa na Trakcie Św. Wojciecha i stworzenia na ul. Gościnnej węzła do nawracania ciężarówek została przesunięta o około trzy tygodnie.

"Nawrotka" na ul. Gościnnej nadal aktualna
Fot. f.botor

Fotografia 1 z 1

Tych, którzy zauważyli, że zapowiadane na tym odcinku prace nie wystartowały i myśleli, że zmieniono plany co do przyszłości ul. Gościnnej, musimy rozczarować - budowa została tylko przesunięta.

- Na pasie zieleni zlokalizowaliśmy niezinwentaryzowaną na planach studzienkę kanalizacyjną - mówi Stanisław Małachowski, kierownik Działu Utrzymania Dróg w Zarządzie Dróg i Zieleni. - Prace przez to opóźniły się, ale do końca września będą skończone.

Prawdopodobnie w tym roku nie zostanie wybudowana także betonowa zapora, która miała rozdzielić oba pasy Traktu Św. Wojciecha i uniemożliwiać zawracanie. Pracownik Działu Inżynierii Ruchu wytłumaczył nam, że w ramach oszczędności, od Zaroślaka do ul. Sandomierskiej namalowane zostaną dwie ciągłe linie. Budowa bariery przesunięta jest na przyszły rok.

Galeria artykułu

"Nawrotka" na ul. Gościnnej nadal aktualna

...

+ Dodaj komentarz (-) Anuluj

Komentarze (0)

Uwaga! Jeśli chcesz aby przy komentarzu pojawiła się nazwa użytkownika musisz być zalogowany. Jeśli nie masz jeszcze konta - zarejestruj się.

Proszę odczytaj kod potwierdzający z obrazka i wpisz w pole poniżej. Wielkość liter nie ma znaczenia. Jeśli masz problem z odczytaniem kodu, wczytaj nny obrazek

REKLAMA