Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Regulaminie.

Rozumiem

Poniedziałek, 06/07/2020

Portal dzielnic: Orunia Dolna, Orunia Górna, Lipce, Św. Wojciech, Olszynka, Ujeścisko

menu menu menu menu menu

REKLAMA

Co w Radzie "piszczy"

Co w Radzie
Co w Radzie "piszczy"
Fot. p.olejarczyk

Fotografia 1 z 1

Od końca stycznia Rada Osiedla Orunia-Św. Wojciech-Lipce ma swoją stronę internetową. Mimo to, część wiadomości pojawia się także na MojaOrunia.pl. Dziś by ułatwić dostęp do informacji przygotowaliśmy mały newsletter.

Wskaż nam miejsce na ławkę

Rada Osiedla w 2011 roku postawiła 9 ławek. W roku bieżącym także planujemy zakup ławek, ale to Ty możesz wskazać miejsce w którym ona stanie. Więcej informacji TUTAJ.

Dyskusja o śmieciach - system dualny

Zapraszamy mieszkańców na spotkanie z przedstawicielem Wydziału Środowiska Urzędu Miejskiego w Gdańsku. Dyskusja rozpocznie się 22.03 (czwartek) o 18:30 w siedzibie Rady Osiedla przy ul. Gościnnej 14 (Dom Sąsiedzki „Gościnna Przystań”). Spotkanie dotyczyć będzie obowiązkowego systemu segregacji odpadów, którym zostaniemy objęci już 1 kwietnia. Więcej informacji TUTAJ i TUTAJ.

„Zagraj z radnym”

W ostatnią sobotę 17.03 odbyło się pierwsze spotkanie w ramach projektu „Zagraj z radnym”. Krótka relację można przeczytać TUTAJ.

Zmiany w rozkładach jazdy

Rada Osiedla Orunia-Św. Wojciech-Lipce niemal od samego początku istnienia stara się poprawić komunikację miejską w okolicy. Które z postulatów radnych wejdą w życie, a które nie? Dowiecie się czytając artykuł -> TUTAJ

Dyżury Rady Osiedla i Straży Miejskiej

Zapraszamy na dyżury Rady Osiedla, które odbywają się w każdy poniedziałek (za wyjątkiem świąt) w godzinach 18-19 (tuż po Radnych Miasta) w siedzibie Rady Osiedla przy Gościnnej 14. Dodatkowo w każdy I poniedziałek miesiąca razem z radnymi dyżurują strażnicy miejscu.

Radnych można spotkać również w Św. Wojciechu. W każdy 3-ci czwartek miesiąca w godzinach 18-19 dyżurujemy wspólnie ze Strażnikami Miejskimi w Szkole Podstawowej nr 40 przy ul. Stromej 19.

Dokładna rozpiska kto, kiedy i gdzie dyżuruje dostępna jest TUTAJ (Gościnna) oraz TUTAJ (Św. Wojciech).

 

Jeśli chcesz być na bieżąco z informacjami z Rady Osiedla zapraszamy na stronę internetową radaosiedlaorunia.pl oraz na pl.facebook.com/RadaOsiedla

Galeria artykułu

Co w Radzie "piszczy"

Co w Radzie...

+ Dodaj komentarz (-) Anuluj

Komentarze (2)

Uwaga! Jeśli chcesz aby przy komentarzu pojawiła się nazwa użytkownika musisz być zalogowany. Jeśli nie masz jeszcze konta - zarejestruj się.

Proszę odczytaj kod potwierdzający z obrazka i wpisz w pole poniżej. Wielkość liter nie ma znaczenia. Jeśli masz problem z odczytaniem kodu, wczytaj nny obrazek

awatar

gosc

89.69.88.*

21:58, 21/03/12

ŚMIECI_ Oby frekwencja dopisała na spotkaniu. Mieszkańcy bierzmy sprawy w swoje ręce.

zgloś naruszenie
awatar

gosc

178.182.235.*

19:57, 21/03/12

A co to za "strażnicy miejscu"?

zgloś naruszenie

REKLAMA

REKLAMA

Ostatnie ogłoszenia

27/06 Wynajmę od września najchetniej rodzinie 3 pokojowe mieszkan...»

27/06 Witam, potrzebuje transportu na dowiezienie moich rodzicow j...»

22/06 Witam, Kupię kawalerkę w blokach przy Parku Oruńskim (Dia...»

17/02 cześć obywatelu Oddaję do Twojej dyspozycji fundusze inwe...»

14/02 cześć obywatelu Oddaję do Twojej dyspozycji fundusze inwe...»

• Wiecej ogłoszeń