Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Regulaminie.

Rozumiem

Sobota, 18/05/2024

Portal dzielnic: Orunia Dolna, Orunia Górna, Lipce, Św. Wojciech, Olszynka, Ujeścisko

menu menu menu menu menu

REKLAMA

700 złotych "na dzieciaki"

 0 dodane: 10:38, 23/02/13

tagi:

W poniedziałek, 28 stycznia rozstrzygnięta została II edycja konkursu Powiatowego Urzędu Pracy w Gdańsku na najlepszego przedsiębiorcę - SuperPracodawca 2012. Przy okazji tego wydarzenia odbyła się zbiórka pieniędzy na prowadzone przez Gdańską Fundację Innowacji Społecznej Domy dla Dzieci.

Dzieci z Domów dla Dzieci i Świetlicy Gościnnej Przystani rysowały prace na temat: "Praca Łączy Ludzi". Następnie wybrane prace zlicytowano podczas uroczystej gali w Powiatowym Urzędzie Pracy. - Zebrano kwotę 700 złotych, która zostanie przeznaczona na zimowy wypoczynek dla dzieci. Chcę bardzo podziękować wszystkim darczyńcom - mówi Piotr Wróblewski, szef Stowarzyszenia Inicjatyw Lokalnych "Orunia".
+ Dodaj komentarz (-) Anuluj

Komentarze (0)

Uwaga! Jeśli chcesz aby przy komentarzu pojawiła się nazwa użytkownika musisz być zalogowany. Jeśli nie masz jeszcze konta - zarejestruj się.

Proszę odczytaj kod potwierdzający z obrazka i wpisz w pole poniżej. Wielkość liter nie ma znaczenia. Jeśli masz problem z odczytaniem kodu, wczytaj nny obrazek

REKLAMA

REKLAMA

Ostatnie ogłoszenia

• Wiecej ogłoszeń