Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Regulaminie.

Rozumiem

Niedziela, 25/10/2020

Portal dzielnic: Orunia Dolna, Orunia Górna, Lipce, Św. Wojciech, Olszynka, Ujeścisko

menu menu menu menu menu

REKLAMA

Radości młodości

MojaOrunia.pl » Imprezy » ...

 2 dodane: 11:34, 28/03/13

tagi:grafikailustracja

Wystawa ilustracji Natalii Uryniuk. Wernisaż wystawy odbędzie się w piątek 5 kwietnia o godz. 19.00 w galerii Dworku Artura GAK. Wstęp wolny.

Absurd
Absurd
Fot. Natalia Uryniuk

Fotografia 1 z 2

Dworek Artura GAK zaprasza na wystawę ilustracji Natalii Uryniuk.

Natalia Uryniuk - Studentka 4. roku Grafiki Akademii Sztuk Pięknych w Gdańsku - specjalizacja w pracowniach Ilustracji oraz Sitodruku. W ubiegłym roku uczestniczyła w międzynarodowym projekcie „Cross-Border-Network of History and Arts" w Belgii, organizowanym przez École Supérieure des Arts de la Ville de Liège. W 2011 roku była stypendystką Escola Superior Artística do Porto w Portugalii. Zainspirowana pięknem miasta stworzyła cykl prac, które były później wystawiane w Galerii Geraldes da Silva w Porto (2011), MCKA Zatoce Sztuki w Sopocie (2012) i Klubie Kultury Saska Kępa w Warszawie (2012). Uczestniczka wystaw w kraju i za granicą, a także aukcji Młodej Sztuki w Sopockim Domu Aukcyjnym. Nagrodzona stypendium Rektora dla najlepszych studentów Akademii Sztuk Pięknych w Gdańsku.

Wernisaż wystawy odbędzie się w piątek 5 kwietnia o godz. 19.00 w galerii Dworku Artura GAK.

Wystawa czynna od poniedziałku do piątku w godzinach 11.00-19.00 od 6 kwietnia do 23 kwietnia 2013.


Wstęp wolny.

Galeria artykułu

Absurd

Absurd

Pora kolacji

Pora kolacji

+ Dodaj komentarz (-) Anuluj

Komentarze (0)

Uwaga! Jeśli chcesz aby przy komentarzu pojawiła się nazwa użytkownika musisz być zalogowany. Jeśli nie masz jeszcze konta - zarejestruj się.

Proszę odczytaj kod potwierdzający z obrazka i wpisz w pole poniżej. Wielkość liter nie ma znaczenia. Jeśli masz problem z odczytaniem kodu, wczytaj nny obrazek

REKLAMA

REKLAMA

Ostatnie ogłoszenia

26/10 AST TRANSPORT tel: 889-44-04-04 Od wielu lat oferuje profesj...»

• Wiecej ogłoszeń