Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Regulaminie.

Rozumiem

Niedziela, 17/10/2021

Portal dzielnic: Orunia Dolna, Orunia Górna, Lipce, Św. Wojciech, Olszynka, Ujeścisko

menu menu menu menu menu

REKLAMA

Wakacyjna liga piłkarska czyli Soccer Salos League!

MojaOrunia.pl » Sport » ...

 1 dodane: 23:17, 07/07/13

tagi:salospilka nonzalga

Zapraszamy do zapisów w nowej piłkarskiej Wakacyjnej lidze piłki nożnej organizowanej przez Salos Gdańsk na terenie oruńskich orlików. Partnerem Salosu w organizacji ligi jest Fundacja Równe Szanse Dariusza Michalczewskiego.

Wakacyjna liga piłkarska czyli Soccer Salos League!
Wakacyjna liga piłkarska czyli Soccer Salos
Fot. salosgdansk

Fotografia 1 z 1

SSL, pierwsza edycja wakacyjnej ligi będzie prowadzona na oruńskich Orlikach min. przy Szkole nr. 16 przy ul. Ubocze 3. Rozgrywki będą prowadzone trzy dni w tygodniu w godzinach po godzinie 18:00 ( dwa lub trzy mecze dziennie).

Rozgrywki będą prowadzone według ogólnych zasad PZPN w rozrywkach drużyn sześcioosobowych. Do ligi maksymalnie może przystąpić 12 zespołów. Opłata za rozegranie 11 meczów ligowych - 2 miesiące cotygodniowych rozgrywek to zdecydowanie najniższa cena w całym Trójmieście!. Start rozgrywek planowany jest na 19.07.2013 rok zakończenie w czasie rozpoczęcia rozgrywek ligowych Pomorskiego ZPN. Zapraszamy do naszej nowej ligi! Zbierz drużynę i zgłoś ją.

Więcej informacji salosgansk.pl. Zgłoszenia salosgdansk@gmail.com

 

 

Galeria artykułu

Wakacyjna liga piłkarska czyli Soccer Salos League!

Wakacyjna liga...

+ Dodaj komentarz (-) Anuluj

Komentarze (0)

Uwaga! Jeśli chcesz aby przy komentarzu pojawiła się nazwa użytkownika musisz być zalogowany. Jeśli nie masz jeszcze konta - zarejestruj się.

Proszę odczytaj kod potwierdzający z obrazka i wpisz w pole poniżej. Wielkość liter nie ma znaczenia. Jeśli masz problem z odczytaniem kodu, wczytaj nny obrazek

REKLAMA

REKLAMA

Ostatnie ogłoszenia

11/10 Ja nieśmiała, „szara myszka”, ambitna i uparcie dążąca do ce...»

07/10 Hej jestem Pola, mam 42 lata i jestem właścicielka hotelu. C...»

11/05 Cześć panowie, mam na imie Monika :). Chętnie poznam normaln...»

26/10 AST TRANSPORT tel: 889-44-04-04 Od wielu lat oferuje profesj...»

• Wiecej ogłoszeń