Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Regulaminie.

Rozumiem

Poniedziałek, 04/07/2022

Portal dzielnic: Orunia Dolna, Orunia Górna, Lipce, Św. Wojciech, Olszynka, Ujeścisko

menu menu menu menu menu

REKLAMA

Tiger Liga - Liga Równych Szans - ruszaja zapisy do futsalowych rozgrywek.

MojaOrunia.pl » Sport » ...

 2 dodane: 22:53, 07/11/13Artykuł Czytelnika

tagi:salosligafutsal

Wielkie emocje czekają nas od 7 grudnia ,aż do marca 2014 roku. Na hali w CKZiU nr.2 odbędą się rozgrywki futsalowe TIGER LIGA – Liga Równych Szans organizowana przez oruński Salos oraz partnerów Fundację Równe Szanse oraz CKZiU nr.2 reprezentowane przez Panią Dyrektor Barbarę Mizerską.

Tiger Liga
Tiger Liga
Fot. salosgdansk

Fotografia 1 z 2

12 drużyn będzie rywalizować przez jedenaście kolejek o tytuł Zimowego Mistrza Tiger Liga. Na dzień dzisiejszy, aby zagrać w lidze trzeba spełnić kilka wymogów gdyż miejsc jest 12 a chętnych o wiele więcej. To cieszy nasz, Salos, który po kilku latach na stałe wraca na Orunię. Futsalowe rozgrywki ligowe są tego pierwsza odsłoną – mówi Prezes SL Salos Gdańsk Paweł Ryta.

Liga będzie obecna na szkolnej hali w soboty od godziny 17 do 21:00. Wszyscy mieszkańcy Oruni będą mieli możliwość wejścia na halę i zobaczenia w akcji wielu znanych sportowców w tym min. piłkarzy Lechii, którzy zagrają w kilku zespołach biorących udział w lidze. Co jest nowością wszystkie mecze będą profesjonalnie nagrywane, aby później wszyscy mieli możliwość obejrzenia ich na kanale telewizji internetowej Salos Liga.  Telewizja dostępna będzie na www.salosgdansk.pl. Planowane jest także stworzenie programu ze skrótami, wywiadami zawodników i konkursami dla kibiców.  Spotkania ligowe będą prowadzone zawsze przez dwóch sędziów, nad impreza będzie czuwał profesjonalny oddział organizacyjny wraz z dodatkowymi atrakcjami dla najmłodszych (w wybrane terminy ligowe). Wszystkich zapraszamy na rozpoczęcie w sobotę 7 grudnia na 17: 00 oraz na same rozgrywki, które powróciły po wielu latach na Orunię.

Więcej na www.salosgdansk.pl

Główny Organizator: SL Salos Gdańsk

Współorganizatorzy: Fundacja Równe Szanse Darka Michalczewskiego oraz CKZIU Rn. 2 W Gdańsku

Patroni rozgrywek Tiger Liga :  Salos Liga TV, Pomorska TV, Eska Trójmiasto, Lagraw, Mojaorunia.pl, Rada Osiedla Orunia – Św.Wojciech - Lipce

Galeria artykułu

Tiger Liga

Tiger Liga

Tiger Liga

Tiger Liga

+ Dodaj komentarz (-) Anuluj

Komentarze (4)

Uwaga! Jeśli chcesz aby przy komentarzu pojawiła się nazwa użytkownika musisz być zalogowany. Jeśli nie masz jeszcze konta - zarejestruj się.

Proszę odczytaj kod potwierdzający z obrazka i wpisz w pole poniżej. Wielkość liter nie ma znaczenia. Jeśli masz problem z odczytaniem kodu, wczytaj nny obrazek

awatar

gosc

83.25.123.*

17:13, 20/11/13

zapomnieli dodać, że trzeba zapłacić blisko 1000zł od drużyny !!! ;/

zgloś naruszenie
awatar

gosc

37.128.50.*

21:31, 13/11/13

No w końcu coś sportowego na Oruni

zgloś naruszenie
awatar

gosc

83.3.135.*

17:37, 08/11/13

Cykliczna fakt ale niepamietam jej by kiedyś była na Oruni? Fajnie że teraz coś takiego się będzie działo w zimie tak mało mamy możliwości by coś obejrzeć po za TV w domu;-)Brawo dla organizatorów! W Esce ...wiecej

zgloś naruszenie
awatar

gosc

77.255.219.*

12:58, 08/11/13

Ale fajna cykliczna impreza i to na Oruni tak blisko a nie na innych dzielnicach.

zgloś naruszenie

REKLAMA

REKLAMA

Ostatnie ogłoszenia

• Wiecej ogłoszeń