Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Regulaminie.

Rozumiem

Sobota, 02/07/2022

Portal dzielnic: Orunia Dolna, Orunia Górna, Lipce, Św. Wojciech, Olszynka, Ujeścisko

menu menu menu menu menu

REKLAMA

Gwiazdkowe rozpoczęcie Tiger Ligi za Nami!

MojaOrunia.pl » Sport » ...

 10 dodane: 14:00, 12/12/13Artykuł Czytelnika

tagi:SalosCKZiU nr.2Tiger Liga

Działo się, naprawdę działo 7 grudnia na hali CKZiU nr. 2 na Oruni, podczas gwiazdki piłkarze futsalowi zapełnili trybuny i zabrali się do widowiskowej pracy.

Gwiazdkowe rozpoczęcie Tiger Ligi za Nami!
Gwiazdkowe rozpoczęcie Tiger Ligi za Nami!
Fot. salosgdansk

Fotografia 1 z 10

Mecze rozpoczęły się o godziny 16:00 i trwały do 19:00. Wtedy to przerwano rozgrywki i rozpoczęto wielką Mikołajkowa galę dla wszystkich starszych, ale i młodszych gości. Wystąpili specjalni goście Kabaret Pod Napięciem oraz zbierające olbrzymie brawa dziewczęta z klubu Arabeska trenujące pod opieką utytułowanej gimnastyczki Pani Katarzyny Rzymian. Po tych wspaniałych chwilach oficjalnie otwarto rozgrywki a miało to miejsce po przez pierwsze kopnięcia wszystkich organizatorów. Na bramkę strzelała Pani Dyrektor CKZiU nr.2 Barbara Mizerska, ks. Proboszcz Parafii Św.Jana Bosko w imieniu Pani Joanny Zduniak, przedstawiciela Fundacja Równe Szanse oraz Prezes SL Salos Gdańsk. Na koniec wprowadzono gościa specjalnego, czyli Św. Mikołaja, który po złożeniu życzeń wraz z śnieżynkami zawitał na trybuny rozdając dzieciom słodycze.

Cała galę prowadził najlepszy konferansjer Pan Andrzej Stawicki, który rozbawiał publiczność wspaniałym poczuciem humoru.

Po gali rozpoczęto grę dwóch ostatnich spotkań, które wydawały się najbardziej emocjonującymi. Kibice pozostali na swoich miejscach a zawodnicy zmagali się strzelając wiele efektownych bramek. Właśnie te bramki jak i skróty meczów możemy zobaczyć na stronie internetowej Tiger Ligi. Tam ruszył program Salos TV. Do tej pory obejrzało go od czasu rozpoczęcia ligi ponad tysiąc osób!

Zapraszamy na kolejne kolejki ligowe TIGER Ligi a w szczególności na trybuny, gdyż to nie koniec niespodzianek związanych z liga futsalową!

Prezes SL Salos Gdańsk, Paweł Ryta:

- Serdecznie dziękuje wszystkim, którzy dołożyli wielu starań, aby te rozgrywki doszły do skutku na Oruni. Dziękuje również za pomoc przy organizacji samej gali jak i całych rozgrywek wszystkim ludziom Salosu oraz pracownikom CKZiU nr. 2. Bardzo dziękuje Pani Dyrektor Barbarze Mizerskiej, która wspiera tak wiele inicjatyw na Oruni nigdy nie zapominając o Salosie, który dzięki temu ponownie bardzo mocno działa w swojej stolicy Orunia.  Na zakończenie prywatnie chciałbym też podziękować swojej przyszłej małżonce, która jest bardzo cierpliwa, wspiera mnie i pomaga w tych wielkich ideach Salosu. Dziekuję!

Terminy kolejnych kolejek TIGER LIGA: godzina 17:00 do 21:00 hala CKZiU nr. 2

14.12.2013, 04.01.2014, 11.01.2014, 18.01.2014, 25.01.2014, 01.02.2014, 08.02.2014, 22.02.2014, 01.03.2014, 08.03.2014.

Chcesz zobaczyć skróty spotkań Salos TV – kliknij i zobacz Nas na naszej stronie.

Gwiazdkowe rozpoczęcie Tiger Ligi za Nami!

Gwiazdkowe...

Gwiazdkowe rozpoczęcie Tiger Ligi za Nami!

Gwiazdkowe...

Gwiazdkowe rozpoczęcie Tiger Ligi za Nami!

Gwiazdkowe...

Gwiazdkowe rozpoczęcie Tiger Ligi za Nami!

Gwiazdkowe...

Gwiazdkowe rozpoczęcie Tiger Ligi za Nami!

Gwiazdkowe...

+ Dodaj komentarz (-) Anuluj

Komentarze (0)

Uwaga! Jeśli chcesz aby przy komentarzu pojawiła się nazwa użytkownika musisz być zalogowany. Jeśli nie masz jeszcze konta - zarejestruj się.

Proszę odczytaj kod potwierdzający z obrazka i wpisz w pole poniżej. Wielkość liter nie ma znaczenia. Jeśli masz problem z odczytaniem kodu, wczytaj nny obrazek

REKLAMA

REKLAMA

Ostatnie ogłoszenia

• Wiecej ogłoszeń