Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Regulaminie.

Rozumiem

Czwartek, 22/10/2020

Portal dzielnic: Orunia Dolna, Orunia Górna, Lipce, Św. Wojciech, Olszynka, Ujeścisko

menu menu menu menu menu

REKLAMA

Rada Osiedla na Ujeścisku... i Oruni?

 1 dodane: 14:51, 07/12/09

tagi:OruniaŚw. Ojciec PioRada OsiedlaUjeścisko

7 grudnia o godzinie 20:15 rozpocznie się kolejne spotkanie grupy inicjatywnej Rady Osiedla na Ujeścisku. Zostaną na nim umówione m.in. kwestie związane z organizacją prawyborów do RO.

Rada Osiedla na Ujeścisku... i Oruni?
Rada Osiedla na Ujeścisku... i Oruni?
Fot. p.olejarczyk

Fotografia 1 z 1

Po tym jak udało się ustalić granice terytorialne przyszłej jednostki pomocniczej, przyszła kolej na organizację prawyborów. Odbędą się one 13 grudnia. Na kandydatów będzie można zagłosować w domach parafialnych kościołów: Ojca Pio (ulica Przemyska 21) i Św. Teresy Benedykty od Krzyża (ulica Wawelska 21). Wybory nie będą wiążące.

Zebranie jak zawsze odbędzie się w Domu Parafialnym kościoła Św. Ojca Pio (Przemyska 21). Na spotkanie mogą przyjść nie tylko mieszkańcy Ujeściska. Może ktoś z Oruni byłby zainteresowany uczestnictwem w takim zebraniu? W ten sposób można zdobyć cenne doświadczenie w kwestiach jednostek pomocniczych Rady Miasta Gdańska. A te mieszkańcom Oruni może się przydać. Nieoficjalnie dowiedzieliśmy się, że na tej dzielnicy ma wkrótce zostać zapoczątkowany proces tworzenia Rady Osiedla. O szczegółach napiszemy już niedługo.

Galeria artykułu

Rada Osiedla na Ujeścisku... i Oruni?

Rada Osiedla na...

+ Dodaj komentarz (-) Anuluj

Komentarze (0)

Uwaga! Jeśli chcesz aby przy komentarzu pojawiła się nazwa użytkownika musisz być zalogowany. Jeśli nie masz jeszcze konta - zarejestruj się.

Proszę odczytaj kod potwierdzający z obrazka i wpisz w pole poniżej. Wielkość liter nie ma znaczenia. Jeśli masz problem z odczytaniem kodu, wczytaj nny obrazek

REKLAMA

REKLAMA

Ostatnie ogłoszenia

26/10 AST TRANSPORT tel: 889-44-04-04 Od wielu lat oferuje profesj...»

• Wiecej ogłoszeń