Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Regulaminie.

Rozumiem

Czwartek, 02/12/2021

Portal dzielnic: Orunia Dolna, Orunia Górna, Lipce, Św. Wojciech, Olszynka, Ujeścisko

menu menu menu menu menu

REKLAMA

"Drobna" pomoc dla Sandomierza

 1 dodane: 18:08, 08/07/10

tagi:zbiórkapowodzianieFestynSandomierz

Ponad 1100 złotych udało się zebrać dla powodzian z Sandomierza podczas tegorocznego Festynu Oruńskiego. Zbiórkę pieniędzy zorganizowało Stowarzyszenie Inicjatyw Lokalnych „Orunia”.

Jeszcze niedawno tak prezentowały się okolice Sandomierza...
Jeszcze niedawno tak prezentowały się okolice Sandomierza...
Fot. p.olejarczyk

Fotografia 1 z 1

Kwestowali wolontariusze Szkolnego Koła Caritasu przy Gimnazjum nr 10 w Gdańsku. Młodzież zbierała pieniądze do puszek. Uczestnicy festynu wrzucili do nich w sumie 305 złotych. Aż 834 złote udało się zebrać podczas przeprowadzonej w trakcie imprezy loterii fantowej. Cała kwota (1139 złotych) zostanie przeznaczona na bieżącą pomoc osobom dotkniętym przez powódź z prawobrzeżnej części Sandomierza. Środkami tymi zadysponuje Jerzy Borowski, burmistrz Sandomierza.
- Bardzo serdecznie pragnę podziękować wszystkim uczestnikom festynu, którzy zechcieli wziąć udział w zbiórce pieniędzy dla powodzian z Sandomierza. W tak silnie dotkniętym przez żywioł mieście liczy się każda, nawet najmniejsza pomoc - mówi Piotr Wróblewski, prezes Stowarzyszenia Inicjatyw Lokalnych „Orunia”.

Galeria artykułu

Jeszcze niedawno tak prezentowały się okolice Sandomierza...

Jeszcze...

+ Dodaj komentarz (-) Anuluj

Komentarze (2)

Uwaga! Jeśli chcesz aby przy komentarzu pojawiła się nazwa użytkownika musisz być zalogowany. Jeśli nie masz jeszcze konta - zarejestruj się.

Proszę odczytaj kod potwierdzający z obrazka i wpisz w pole poniżej. Wielkość liter nie ma znaczenia. Jeśli masz problem z odczytaniem kodu, wczytaj nny obrazek

awatar

gosc

 

20:58, 09/07/10

Caritasowi też bym nie dał

zgloś naruszenie
awatar

gosc

 

14:32, 09/07/10

Chojnie Chojnie oj teraz Orunia to jest dzielnica dobrobytu ;D

zgloś naruszenie

REKLAMA