Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Regulaminie.

Rozumiem

Poniedziałek, 06/07/2020

Portal dzielnic: Orunia Dolna, Orunia Górna, Lipce, Św. Wojciech, Olszynka, Ujeścisko

menu menu menu menu menu

REKLAMA

Rada Osiedla: Rada Osiedla na Oruni

 1 dodane: 17:41, 08/09/10

tagi:

9 września o godzinie 19:30 w Domu Sąsiedzkim „Gościnna Przystań” rozpocznie się spotkanie w sprawie powołania rady osiedla na Oruni.

Rada Osiedla: Rada Osiedla na Oruni
Rada Osiedla: Rada Osiedla na Oruni
Fot. p.olejarczyk

Fotografia 1 z 1

To już kolejne zebranie, którego celem jest doprowadzenie do wyłonienia jednostki pomocniczej (inaczej rady osiedla) na Oruni. Początkowo piętą achillesową tej inicjatywy była niska frekwencja. Jednak na ostatnim spotkaniu ta zła passa została przełamana. Przyszło ponad 40 osób. Wspólnie ustalono, że przyszedł już czas na zbieranie podpisów na rzecz powołania rady osiedla. W dość krótkim czasie udało się ich zgromadzić około setki. Cały czas zbierane są jednak kolejne.

Uczestnicy ostatniego spotkania zaplanowali, że na kolejnym zebraniu rozpocznie się już wstępna dyskusja na temat tych problemów dzielnicy, którymi rada osiedla powinna zająć się w pierwszej kolejności. Każdy mieszkaniec, który pojawi się 9 września o 19:30 w DS.-ie powinien mieć już przygotowany i opracowany właśnie jeden z takich tematów.

Galeria artykułu

Rada Osiedla: Rada Osiedla na Oruni

Rada Osiedla:...

+ Dodaj komentarz (-) Anuluj

Komentarze (0)

Uwaga! Jeśli chcesz aby przy komentarzu pojawiła się nazwa użytkownika musisz być zalogowany. Jeśli nie masz jeszcze konta - zarejestruj się.

Proszę odczytaj kod potwierdzający z obrazka i wpisz w pole poniżej. Wielkość liter nie ma znaczenia. Jeśli masz problem z odczytaniem kodu, wczytaj nny obrazek

REKLAMA

REKLAMA