Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Regulaminie.

Rozumiem

Czwartek, 09/07/2020

Portal dzielnic: Orunia Dolna, Orunia Górna, Lipce, Św. Wojciech, Olszynka, Ujeścisko

menu menu menu menu menu

REKLAMA

Turniej kręgli w CS "Południe"

MojaOrunia.pl » Sport » ...

 4 dodane: 00:00, 06/07/09

tagi:

Przygotowujemy raport podsumowujący miejsca i wydarzenia, gdzie dzieci i młodzież z Oruni i okolic mogą spędzać czas wolny. Będziemy starać się opisywać ciekawe przedsięwzięcia, których nigdy za wiele. Tym razem odwiedziliśmy Centrum Sportowe "Południe", gdzie odbył się turniej kręgli dla młodzieży.

 Turniej kręgli w CS
Turniej kręgli w CS "Południe"
Fot. f.botor

Fotografia 1 z 4

Na turniej zgłosiło się ok. 20 młodych ludzi, którzy współzawodniczyli ze sobą na czterech torach. Udział w turnieju był bezpłatny, wystarczyło być tylko członkiem spółdzielni. Dwugodzinną rywalizację wygrał 15-letni Mateusz Lechner, który nie pozostawił złudzeń konkurencji osiągając znaczną przewagę.

- Staramy się zorganizować młodym ludziom z naszej spółdzielni alternatywę dla wakacyjnej nudy - mówi Franciszek Wantuch ze Spółdzielni "Południe" (rozmowa z panem Franciszkiem i pełny program wakacyjnych atrakcji dla dzieci i młodzieży organizowanych przez Spółdzielnie Południe już jutro na łamach naszego portalu) - dzisiaj turniej skierowany był dla młodzieży, a jutro (tj. 7 lipca) robimy podobny dla dzieci do lat 14. Ciągle można się na niego zapisywać pod numerem telefonu 0 608 312 437.

Galeria artykułu

 Turniej kręgli w CS "Południe"

Turniej kręgli...

 Turniej kręgli w CS "Południe"

Turniej kręgli...

Mateusz Lechner z kolegami

Mateusz Lechner...

Zwycięzca turnieju

Zwycięzca...

+ Dodaj komentarz (-) Anuluj

Komentarze (0)

Uwaga! Jeśli chcesz aby przy komentarzu pojawiła się nazwa użytkownika musisz być zalogowany. Jeśli nie masz jeszcze konta - zarejestruj się.

Proszę odczytaj kod potwierdzający z obrazka i wpisz w pole poniżej. Wielkość liter nie ma znaczenia. Jeśli masz problem z odczytaniem kodu, wczytaj nny obrazek

REKLAMA

REKLAMA