Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Regulaminie.

Rozumiem

Czwartek, 09/07/2020

Portal dzielnic: Orunia Dolna, Orunia Górna, Lipce, Św. Wojciech, Olszynka, Ujeścisko

menu menu menu menu menu

REKLAMA

Utrudnienia na Olszynce. Trwają prace na przejeździe kolejowym

 1 dodane: 08:50, 06/10/15

tagi:

Przebudowa przejazdu kolejowego w rejonie ulicy Zawodzie potrwa aż do 23 października. Kierowców, którzy przejeżdżają przez Olszynkę czekają utrudnienia.

 Utrudnienia na Olszynce. Trwają prace na przejeździe kolejowym
Utrudnienia na Olszynce. Trwają prace na
Fot. p.olejarczyk

Fotografia 1 z 1

- W związku z przebudową przejazdu kolejowego w ul. Zawodzie wprowadzona zostanie tymczasowa organizacja ruchu - mówią drogowcy.

- Objazd w relacji do Olszynki poprowadzony zostanie ulicami: Na Szańcach, Modrą, Jelinki, Łanową, Gęsią i Niwki. W relacji do Centrum, objazd został wyznaczony ulicami: Niwki, Modrą, Gęsią, Łanową i Na Szańcach - wyliczają urzędnicy.

Galeria artykułu

 Utrudnienia na Olszynce. Trwają prace na przejeździe kolejowym

Utrudnienia na...

+ Dodaj komentarz (-) Anuluj

Komentarze (1)

Uwaga! Jeśli chcesz aby przy komentarzu pojawiła się nazwa użytkownika musisz być zalogowany. Jeśli nie masz jeszcze konta - zarejestruj się.

Proszę odczytaj kod potwierdzający z obrazka i wpisz w pole poniżej. Wielkość liter nie ma znaczenia. Jeśli masz problem z odczytaniem kodu, wczytaj nny obrazek

awatar

gosc

83.25.53.*

21:25, 03/12/15

mamy 3 grudzien a przejazd dalej zamkniety jakas masakra trzeba jezdzic na okolo

zgloś naruszenie

REKLAMA

REKLAMA