Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Regulaminie.

Rozumiem

Niedziela, 25/07/2021

Portal dzielnic: Orunia Dolna, Orunia Górna, Lipce, Św. Wojciech, Olszynka, Ujeścisko

menu menu menu menu menu

REKLAMA

"Łąkowy" kwartet na Dworcowej

MojaOrunia.pl » Imprezy » ...

 1 dodane: 13:43, 11/12/10

tagi:koncertDworek ArturaStacja Orunia

Dzisiaj (11 grudnia) o godzinie 20.00 w Dworku Artura rozpocznie się koncert zespołu Meadow Quartet z gościnnym udziałem Jarosława Bestera.

"Łąkowy" kwartet na Dworcowej
Fot. p.olejarczyk

Fotografia 1 z 1

Meadow Quartet powstał w 2009 roku w Gdańsku. Pierwsze próby odbywały się w budynku gdańskiej Akademii Muzycznej znajdującej się przy ulicy Łąkowej.

MQ to czterech znakomitych instrumentalistów, każdy specjalizujący się w innym z wyżej wymienionych gatunków, ale przede wszystkim, to cztery współdziałające muzyczne osobowości.
Skład Meadow Quartet:
Marcin Malinowski – klarnet
Michał Piwowarczyk – altówka
Piotr Skowroński – akordeon
Jarosław Stokowski – kontrabas

Grudniowy koncert w Stacji Orunia będzie ciekawym muzycznym spotkaniem młodych muzyków z gościem - podziwianym przez nich Jarosławem Besterem, znakomitym akordeonistą, kompozytorem, liderem legendarnego The Cracow Klezmer Band, obecnie Bester Quartet. Artyści zagrają wspólnie kompozycje własne oraz Johna Zorna.

Bilety na koncert Meadow Quartet:
studenckie 10zł / normalne 15zł (do nabycia w Dworku Artura)
Dworek Artura mieści się przy Dworcowej 9

Galeria artykułu

"Łąkowy" kwartet na Dworcowej

...

+ Dodaj komentarz (-) Anuluj

Komentarze (0)

Uwaga! Jeśli chcesz aby przy komentarzu pojawiła się nazwa użytkownika musisz być zalogowany. Jeśli nie masz jeszcze konta - zarejestruj się.

Proszę odczytaj kod potwierdzający z obrazka i wpisz w pole poniżej. Wielkość liter nie ma znaczenia. Jeśli masz problem z odczytaniem kodu, wczytaj nny obrazek

REKLAMA

REKLAMA