Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Regulaminie.

Rozumiem

Czwartek, 28/01/2021

Portal dzielnic: Orunia Dolna, Orunia Górna, Lipce, Św. Wojciech, Olszynka, Ujeścisko

menu menu menu menu menu

REKLAMA

"Czas na wiedzę": Bezpieczeństwo dzieci na wakacjach

 0 dodane: 00:00, 13/07/09

tagi:

16 lipca o godzinie 15:00 rozpocznie się kolejne spotkanie projektu „Czas na wiedzę”. Tematem będzie kwestia bezpieczeństwa dzieci podczas wakacji.

W spotkaniu wezmą udział pracownicy Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej oraz policjanci z I Komisariatu na Oruni. Organizatorzy serdecznie zapraszają wszystkich zainteresowanych. Miejscem dyskusji będzie Środowiskowy Dom Samopomocy przy ulicy Nowiny 7.
Będzie to już droga odsłona projektu „Czas na wiedzę”. 18 czerwca miało miejsce pierwsze spotkanie. Jego tematem były sposoby zabezpieczania się przed działaniami złodziei. Przyszło ponad dwudziestu mieszkańców.
+ Dodaj komentarz (-) Anuluj

Komentarze (0)

Uwaga! Jeśli chcesz aby przy komentarzu pojawiła się nazwa użytkownika musisz być zalogowany. Jeśli nie masz jeszcze konta - zarejestruj się.

Proszę odczytaj kod potwierdzający z obrazka i wpisz w pole poniżej. Wielkość liter nie ma znaczenia. Jeśli masz problem z odczytaniem kodu, wczytaj nny obrazek

REKLAMA