Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Regulaminie.

Rozumiem

Wtorek, 14/07/2020

Portal dzielnic: Orunia Dolna, Orunia Górna, Lipce, Św. Wojciech, Olszynka, Ujeścisko

menu menu menu menu menu

REKLAMA

Teatr w Parku Oruńskim

MojaOrunia.pl » Imprezy » ...

 1 dodane: 00:00, 13/07/09

tagi:Teatr PinezkaPark Oruński

19 lipca o godzinie 13:30 odbędzie się premiera teatralnego spektaklu. Miejscem wystawienia sztuki będzie... Park Oruński.

Teatr w Parku Oruńskim
Teatr w Parku Oruńskim
Fot. p.olejarczyk

Fotografia 1 z 1

Będzie to spektakl Teatru Pinezka pt. „Pinezkologia”. Jak zapewniają twórcy sztuki, spektakl jest wybuchową mieszanką teatru i cyrku. Sztuka była już wystawiana na ulicach i placach całego świata, m.in. w USA (Phoenix, Chicago, Las Vegas, San Diego), na Ukrainie (Sewastopol, Jałta) oraz w Niemczech (Brema, Kiel), Francji (Paryż) i Belgii (Bruksela).
W sztuce wystąpią: Iwona Cichosz, Przemysław Grządziela oraz... pies Ciacho.
Więcej informacji można znaleźć na stronach: www.teatrpinezka.prv.pl, www.teatr-poza-tym.pl, www.gak.gda.pl.

Przedstawienie inauguruje warsztaty twórcze „Trzepak”. O tej inicjatywie piszemy w innym artykule: Twórczo na "Trzepaku".

Galeria artykułu

Teatr w Parku Oruńskim

Teatr w Parku...

+ Dodaj komentarz (-) Anuluj

Komentarze (0)

Uwaga! Jeśli chcesz aby przy komentarzu pojawiła się nazwa użytkownika musisz być zalogowany. Jeśli nie masz jeszcze konta - zarejestruj się.

Proszę odczytaj kod potwierdzający z obrazka i wpisz w pole poniżej. Wielkość liter nie ma znaczenia. Jeśli masz problem z odczytaniem kodu, wczytaj nny obrazek

REKLAMA