Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Regulaminie.

Rozumiem

Wtorek, 07/07/2020

Portal dzielnic: Orunia Dolna, Orunia Górna, Lipce, Św. Wojciech, Olszynka, Ujeścisko

menu menu menu menu menu

REKLAMA

Twórczo na „Trzepaku”

MojaOrunia.pl » Imprezy » ...

 1 dodane: 00:00, 13/07/09

tagi:

Codziennie, od 20 do 26 lipca w godzinach 10:00-13:00, dzieci w wieku 8-12 lat będą mogły wziąć udział w bezpłatnych twórczych warsztatach „Trzepak”. Zapisy na zajęcia wciąż trwają.

Twórczo na „Trzepaku”
Twórczo na „Trzepaku”
Fot. p.olejarczyk

Fotografia 1 z 1

Organizatorem warsztatów jest Teatr Poza Tym GAK i Gdańska Fundacja Innowacji Społecznej.
- Serdecznie zapraszamy wszystkich chętnych. Wspólnie spędzimy czas na zabawie w teatr. Będą warsztaty z gry aktorskiej, pantomimy oraz wielu innych aktywności związanych z pisaniem, malowaniem i tworzeniem. Na pewno nudno nie będzie – przekonuje Jarek Rebeliński z GAK-u.
Miejscem zajęć będzie siedziba Dworku Artura na Dworcowej 9.
Rodzice, którzy chcieliby, aby ich pociechy skorzystały z warsztatów „Trzepak” powinni skontaktować się z Jarkiem Rebelińskim. Jego numer telefonu to: 0693 721 003, a adres mailowy: jarek.rebelinski@gak.gda.pl.
Inauguracją warsztatów będzie spektakl Teatru Pinezka pt. „Pinezkologia”, który rozpocznie się 19 lipca o godzinie 13:30 w Parku Oruńskim.

Z powodu deszczowej pogody spektakl pt. "Pinezkologia" został przeniesiony z dnia 19 lipca na 26 lipca na godzinę 13:30 w Parku Oruńskim.

Galeria artykułu

Twórczo na „Trzepaku”

Twórczo na...

+ Dodaj komentarz (-) Anuluj

Komentarze (0)

Uwaga! Jeśli chcesz aby przy komentarzu pojawiła się nazwa użytkownika musisz być zalogowany. Jeśli nie masz jeszcze konta - zarejestruj się.

Proszę odczytaj kod potwierdzający z obrazka i wpisz w pole poniżej. Wielkość liter nie ma znaczenia. Jeśli masz problem z odczytaniem kodu, wczytaj nny obrazek

REKLAMA