Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Regulaminie.

Rozumiem

Poniedziałek, 10/08/2020

Portal dzielnic: Orunia Dolna, Orunia Górna, Lipce, Św. Wojciech, Olszynka, Ujeścisko

menu menu menu menu menu

REKLAMA

Oruńskie Kujemy już w sobotę. Wybieracie się?

 1 dodane: 09:57, 14/10/15

tagi:

Już w najbliższą sobotę (17 października) na Oruni po raz kolejny wystartuje impreza "Oruńskie kujemy". Start o godzinie 11.

Oruńskie Kujemy już w sobotę. Wybieracie się?
Oruńskie Kujemy już w sobotę. Wybieracie się?
Fot. Zbigniew Petrak

Fotografia 1 z 1

Wszystko dziać będzie się przy kuźni przy ulicy Gościnnej. Rozpoczęcie świętowania zaplanowano na godzinę 11.

W programie imprezy między innymi program kowalstwa artystycznego, rękodzielnicze warsztaty artystyczne, przejazd bryczką po historycznej trasie Oruni.

A o godzinie 14 rozpocznie się koncert Zagan Acoustic.

- Serdecznie zapraszamy na Oruńskie Kujemy. Będzie wiele atrakcji, zapewniamy też poczęstunek - mówią organizatorzy imprezy, przedstawiciele Stowarzyszenia Inicjatyw Lokalnych Orunia.

Galeria artykułu

Oruńskie Kujemy już w sobotę. Wybieracie się?

Oruńskie Kujemy...

+ Dodaj komentarz (-) Anuluj

Komentarze (0)

Uwaga! Jeśli chcesz aby przy komentarzu pojawiła się nazwa użytkownika musisz być zalogowany. Jeśli nie masz jeszcze konta - zarejestruj się.

Proszę odczytaj kod potwierdzający z obrazka i wpisz w pole poniżej. Wielkość liter nie ma znaczenia. Jeśli masz problem z odczytaniem kodu, wczytaj nny obrazek

REKLAMA

REKLAMA