Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Regulaminie.

Rozumiem

Poniedziałek, 13/07/2020

Portal dzielnic: Orunia Dolna, Orunia Górna, Lipce, Św. Wojciech, Olszynka, Ujeścisko

menu menu menu menu menu

REKLAMA

W tej Spartakiadzie rywalizowali najmłodsi. I to jak rywalizowali!

 1 dodane: 18:53, 02/12/15

tagi:

24 listopada o godzinie 9:30 odbyła się II spartakiada sportowa, czyli Turniej o puchar Rady Dzielnicy Orunia - Św. Wojciech – Lipce. Został on zorganizowany w szkole na Małomiejskiej.

 W tej Spartakiadzie rywalizowali najmłodsi. I to jak rywalizowali!
W tej Spartakiadzie rywalizowali najmłodsi. I to
Fot. materiały nadesłane przez organizatorów

Fotografia 1 z 1

W turnieju wzięły udział najstarsze dzieci z przedszkoli nr 11, 71, 9 i 24 w Gdańsku Oruni i Lipcach.

- Podczas zawodów dzieci brały udział w 7 różnych konkurencjach, gdzie liczyła się celność rzutu, jak również szybkość i zwinność. Dzieci dopingowane przez swoich kolegów z grupy przedszkolnej oraz panie nauczycielki bawiły się znakomicie - relacjonują organizatorzy Spartakiady.

Po emocjonujących zmaganiach sportowych zwyciężyły przedszkolaki z przedszkola nr 71 w Gdańsku. II miejsce zajęły dzieci z przedszkola nr 11, III miejsce przedszkolaki z przedszkola nr 9 i IV miejsce dzieci z przedszkola nr 24.

- Rywalizacja była ogromna a o zajętych miejscach decydowała różnica 1 pkt. - Każde dziecko biorące udział w turnieju otrzymało medal. Każde dziecko obecne na zawodach otrzymało upominek. Każde przedszkole otrzymało wartościową kartę upominkową do realizacji w sklepie z zabawkami - mówią organizatorzy.

 

Sponsorem nagród i pucharu była Rada Dzielnicy "Orunia – Św. Wojciech – Lipce". Organizatorem turnieju: Przedszkole nr 71, w tym nauczycielki Anna Śliwka i Krystyna Dulko pod przewodnictwem Dyrektora Przedszkola nr 71 - Lucyny Gużewskiej.

Galeria artykułu

 W tej Spartakiadzie rywalizowali najmłodsi. I to jak rywalizowali!

W tej...

+ Dodaj komentarz (-) Anuluj

Komentarze (0)

Uwaga! Jeśli chcesz aby przy komentarzu pojawiła się nazwa użytkownika musisz być zalogowany. Jeśli nie masz jeszcze konta - zarejestruj się.

Proszę odczytaj kod potwierdzający z obrazka i wpisz w pole poniżej. Wielkość liter nie ma znaczenia. Jeśli masz problem z odczytaniem kodu, wczytaj nny obrazek

REKLAMA

REKLAMA